Rejestracja posługi na Misericordia Fest 2018 Kraków

Rejestracja - potrzeba 10 osób, aby przyszły w sobotę rano na szkolenie oraz rejestrowały uczestników w sobotę i w niedzielę między godziną 8:00, a 10:00.

Nagłośnienie - 4 osoby, które pomogą przy transporcie i rozłożeniu sprzętu nagłośnieniowego w piątek z Nowej Huty na Halę TS Wisła w godzinach 14:00 - 18:00. Nie jest wymagana wiedza nagłośnieniowa.

Obiady (wydawanie posiłków) - szkolenie o 7:00 rano w sobotę, zaangażowanie w wydawanie posiłków godzinę przed każdym wydaniem (sobota: śniadanie, obiad, kolacja; niedziela: śniadanie, obiad).

Bufet/Sklepik - pilnowanie, aby w warnikach była woda, sprzedaż ciastek, porządek przy warnikach. Dyżury po 1-2h. Postaramy się zorganizować bufet na sali głównej, żeby nie wyłączać wolontariusza z uczestnictwa w wydarzeniu.

Porządkowi - osoby pilnujące, aby na salę wchodziły osoby z identyfikatorem, wskazywanie drogi do posiłków, rejestracji, toalet, pomocy medycznej. Ramy czasowe: sobota i niedziela od 7:00 do 10:00 + godzinne dyżury po 2 osoby przy wejściu do sali (kontakt z wydarzeniami na sali).

Pilnowanie nagłośnienia na Łagiewnikach w niedzielę - potrzeba dwóch osób, która będą pilnowała sprzętu nagłośnieniowego w niedzielę od godziny 7:00 do 14:30.

Dekoracja (montaż / demontaż) - osoby, które przyjdą w piątek około godziny 13:00 i pomogą w rozłożeniu dekoracji i uporządkowaniu sali oraz w niedzielę między 13:00, a 14:30 rozmontują dekorację.

Dzieci - osoby, które podczas dyżurów około 1-2h przypilnują dzieci uczestników.

Noclegi - osoby będą zaangażowane w wydawanie kluczy w piątek od godziny 14:00 do 00:00 i w sobotę od około 18:00 do 20:00.

Niespodzianka - osoby, które pomogą przy dynamice niespodzianki urodzinowej (będą w niej uczestniczyć).

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Telefon
Your answer
Email
Your answer
Grupa Zadaniowa *
Jestem z *
Bezpłatny nocleg z piątku na sobotę
Informacje o bezpłatnym noclegu dla posługujących
Posługujący powinni zarejestrować się jako uczestnicy wg instrukcji umieszczonej na stronie mf2018.pl. Posługującemu, który ze względu na posługę zarezerwuje nocleg z piątku na sobotę zwrócimy koszt noclegu. W takim przypadku należy zarejestrować się jako posługujący na poniższym formularzu a następnie zarejestrować się jako uczestnik (na stronie mf2018.pl). W formularzu zgłoszenia jako uczestnik należy zaznaczyć nocleg z piątku na sobotę, dokonać opłaty odpowiednio niższej ze względu na bezpłatny nocleg z piątku na sobotę oraz wpisać w uwagach, że jest się posługującym.
Komentarz
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service