♫ Registreerumine loovteraapiate gruppi 2022/2023

GRUPPIDE ÜLDINFO:

Loovteraapilistele meetoditele tuginevad grupid 2022/2023 on mõeldud lastele ja noortele, kes vajavad erilisemat lähenemist ja lisatuge õppe- või suhtlusprotsessides ning kes vajaksid turvalist, toetavat ja inspireerivat kohta, kus loovamalt oma emotsioonide ja tunnetega tegeleda. 

Sügisel 2022 alustavad kahes vanuserühmas visuaalteraapia grupid ja üks liikumis- ja tantsuteraapia grupp. Grupid on väikesed (3-4 last) ja kinnised, mis tähendab, et jooksvalt lapsi juurde ei võeta. Visuaalkunstiteraapia grupid toimuvad 8 kuu vältel, tantsu- ja muusikateraapia grupid 4 kuud. Muusikateraapia grupp alustab võimaluse korral veebruarist.

Loovteraapia tund toimub kord nädalas ja on üldjuhul kestvusega 75 minutit (tantsu- ja liikumisteraapia 60 minutit). Tunnid ei toimu rahvuspühadel ja koolivaheaegadel.

Kuumakse lapsevanemale on 35 eurot ja kuulub igakuiselt tasumisele arve alusel.

Palume arvestada, et ankeedi täitmine ei taga teile veel kohta grupis. Kui saate koha grupis, saabub teile kinnituskiri (või teade, et olete oote-järjekorras) ning hiljem ka teraapialeping, mis tuleb terapeudiga digitaalselt allkirjastada. 

Loovteraapiate grupid toimuvad tööpäeviti Forus Spordikeskuse II-korrusel asuvas Viimsi Teraapiakeskuse ruumides, Karulaugu 13. 
Keskusel on ka oma eesruum ja väike kohvinurk, kus saab last vajadusel oodata. Majas on ka (inva)lift ja esimesel korrusel asub Karulaugu Pesto kohvik.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Kinnitan, et laps on Viimsi valla elanik *
Required
VALI SOBIV GRUPP *
Lapse nimi- ja perekonnanimi *
Lapse vanus, kool, klass *
Lapsevanema ees-ja perekonnanimi *
Lapsevanema telefon *
Lapsevanema e-mail (kuhu saadetakse ka arved) *
Kelle nimele soovite arveid *
GRUPPI PÖÖRDUMISE PÕHJUS
(LÜHIKIRJELDUS MILLIST TUGE TEIE LAPS TÄPSEMALT VAJAKS/ MIKS VALITUD LOOVTERAAPIA GRUPP VÕIKS TALLE SOBIDA )
*
Palun võtta grupiga liitumisel arvesse, et tegu on vallalt rahastustoetuse saanud kinnise väikegrupiga, mis tähendab, et kui grupiga liitute, keegi teine seda kohta ei saa. 

Mõistame, et puudumisi tuleb ette, kuid eeldame kõrgendatud motivatsiooni ja tuge lapsevanema poolt, et laps teraapiasse iganädalaselt kohale jõuaks.

Graafikupõhine kuutasu 35 eurot tuleb tasuda arve alusel igakuiselt (arvestada, et mõnes kuus on 3, mõnes 5 kohtumist). Üksikuid puudumisi eraldi arvesse ei võeta.

Kui puududa tuleb mitu nädalat järjest (haigus, reis..) või puudute ootamatult, palume selles esimesel võimalusel terapeudile teatada. Sobiv teatamisviis lepitakse terapeudiga eraldi kokku. 

Teraapiagrupiga liitumiseks tuleb allkirjastada teraapialeping. Leping saadetakse teile, kui laps on gruppi vastu võetud.

Visuaalkunstiteraapia gruppi juhib: Kai-Liis Gramakovski
Tantsu- ja liikmisteraapilist gruppi juhib: Kristina-Maria Heinsalu
Muusikateraapia gruppi juhib: Käll Kruusmägi

*
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy