Víkend v Paříži a konference o lidských právech (1 260 Kč)
Konference "Svoboda a demokracie"
Vydejte se s námi na konferenci a prohlídku do PAŘÍŽE !!!
V rámci prodlouženého víkendu nás čeká celodenní prohlídka města
a sobotní účast na jedné z největších konferencí v Evropě, kterou každoročně navštíví přes 100 000 lidí ze 40 různých zemí.
Konference je zaměřená na podporu demokracie v Íránu a letos slaví již 8 let.

Cena:
45 euro/ 1 260,- Kč – zahrnuje dopravu standartním dálkovým autobusem s WC, 1x ubytování v hotelu se snídaní, 1x vstup na konferenci + občerstvení v době konání konference, prohlídka Paříže

Program zájezdu:
Den 1: Odjezd: pátek večer 30.6. 2017
Na naší cestě do Paříže bude zastávka na kávu, toaletu, atd.
2. den: Poté, co dorazíme do Paříže, se vydáme přímo na konferenci. Ještě před příjezdem bude 1 velká přestávka (30min-1 h), kde se budete moci osvěžit, osprchovat, převléci se či najíst. Doufáme že autobus nebude mít zpoždění a dostane se nám tento čas.
Budeme ve velké hale, kde bychom měli sedět na přiřazených židlích.
Mějte svůj lístek připravený před vstupem do budovy (dostanete v autobuse). Bude Vám poskytnut kupon na oběd a večeři (sendviče). Voda je po celou dobu konference poskytována zdarma. K dispozici je také buffet, kde bude možnost zakoupit si jiné jídlo. Jídlo bude také vegetariánské. V konferenční hale kromě sluchátek s překladem, bude i Free wifi. Po programu se vyrazí do hotelu, kde bude zajištěno ubytování.

3. den: Snídaně v hotelu (v ceně zájezdu). Po snídani odjezd autobusem do centra Paříže, kde bude volný celý den k obdivování památek, prozkoumávání ulic, nakupování, vychutnávání francouzské kuchyně a všech dalších věcí, které může poskytnout jedno z nejkrásnějších míst na světě. Odjezd z Paříže ve večerních hodinách (kolem 17.00, bude upřesněno).
Nemusíte se bát, že byste konferenci nerozuměli, pokud neumíte francouzsky. Konference probíhá v mnoha jazycích, účastní se jí řečníci z více jak 40 zemí světa. Na každém sedadle jsou umístěna sluchátka, ve kterých je možné zvolit požadovaný jazyk překladu v reálném čase (od roku 2012 tam naleznete i češtinu).

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na Facebooku soukromou zprávou nebo emailem na committee4paris.event@gmail.com
svobodnyiran@outlook.de
+49 015145412505
Aktuality a nové informace můžete vždy získat na:
Event: https://www.facebook.com/events/1801187186870744/
Facebook: https://www.facebook.com/Svobodny.Iran
Website: http://www.iranfreedom.org/gathering/

Těšíme se na Vás v Paříži!

Sonia Jamal

Name/Jméno *
Your answer
Last name/Příjmení: *
Your answer
Attending *
City of Departure *
Email *
Your answer
Phone Number/Telefonní číslo : *
Your answer
Age *
Your answer
Gender *
How did you hear about this event? *
Your answer
Why have you decided to join our conference? *
Your answer
Jedete s kamarády? Vypiště je prosím do formuláře, abychom věděli, že patříte k sobě do autobusu a na hotel. / If you want to go with your friends, please write here all names so we will know you belong to each other in bus and hotel
Your answer
Comments and/or questions/Poznámka
Your answer
Name of Your Facebook *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms