Webinar wprowadzający Działaj Lokalnie 2021 z przedstawicielami Centrum Archiwistyki Społecznej
Fundacja Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS zaprasza wszystkich zainteresowanych na udział w webinarze wprowadzającym DZIAŁAJ LOKALNIE 2021 z nową ścieżką - archiwizacja i dziedzictwo.


Data szkolenia: 5 maja 2021
Godzina: 15:00


UWAGA!
W lokalnym konkursie DZIAŁAJ LOKALNIE 2021 mogą wziąć udział te organizacje i instytucje oraz grupy, które spełniają łącznie poniższe warunki:

1) mają siedzibę w gminach: Myślenice, Dobczyce, Wiśniowa, Raciechowice, Tokarnia, Siepraw, Lubień, Pcim, Sułkowice.

2) oraz planują prowadzić działania na terenie przynajmniej jednej z wymienionych gmin.


Webinar odbędzie się online, na platformie cyfrowej Zoom. Osoby, które zapiszą się na webinar otrzymają link do spotkania przesłany na wskazany przez uczestnika adres mailowy.

Pytania prosimy kierować na adres mailowy: a.slowik@arts-fun.pl

Webinar poprowadzi: Alina Słowik (przedstawicielka Fundacji ARTS) oraz przedstawicielki Centrum Archiwistyki Społecznej.

Email *
imię nazwisko *
nazwa organizacji/ grupy *
telefon kontaktowy
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie, gromadzenie i przechowywanie moich danych osobowych, przez Fundację Sztuki Przygody i Przyjemności ARTS dla celów organizacji spotkania, informowania o nim, ewaluacji i sprawozdawczości, zgodnie z przepisami art. 6 ust 1 lit. a-f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) i Polityką Fundacji Sztuki Przygody i Przyjemności ARTS. Oświadczam, że poinformowano mnie o przysługujących mi uprawnieniach dotyczących przetwarzania moich danych osobowych.
Zgodna na wykorzystanie wizerunku *
Wyrażam zgodę na udzielenie Fundacji Sztuki Przygody i Przyjemności ARTS nieodwołalnego i nieodpłatnego prawa wielokrotnego wykorzystywania zdjęć ze swoim wizerunkiem, wykonanych podczas szkoleń, bez konieczności każdorazowego ich zatwierdzania. Zgoda obejmuje wykorzystanie, utrwalanie, obróbkę i powielanie wykonanych zdjęć, za pośrednictwem dowolnego medium, wyłącznie w celu zgodnym z działalnością statutową Fundacji Sztuki Przygody i Przyjemności ARTS.
Zgodna na newsletter *
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Sztuki Przygody i Przyjemności ARTS, w celu realizacji usługi newsletter, a tym samym wysyłania mi informacji na tematy związane z działalnością Fundacji Sztuki Przygody i Przyjemności ARTS zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy