Öğrencilerin Mobil Cihaz Kullanım Alışkanlıkları Anketi
Değerli katılımcı,
Bu çalışma, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Eğitim Bilimleri Enstitüsü, Eğitim Programları ve Öğretimi Anabilim Dalı'nda, Bir Araştırma kapsamında yapılmaktadır.
Aşağıda size yöneltilen sorular “Mobil Cihaz Kullanım Alışkanlıklarını” belirlemeyi amaçlamaktadır. Demografik bilgilerle ilgili 5 madde, mobil cihaz kullanım alışkanlıkları ile ilgili 18 madde bulunmaktadır. Sizden beklenen, her bir ifadeyi dikkatlice okuduktan sonra, ifadede dile getirilen düşünceye katılma derecenizi, belirtilen katılma derecelerine göre ilgili seçeneğe ait kutucuğu işaretlemenizdir. Her ifadeyi okuduktan sonra aklınıza gelen ilk seçeneği işaretleyiniz. İşaretsiz ifade bırakmayınız. Vereceğiniz cevaplar yalnızca bilimsel amaçlarla kullanılacağından adınızı, soyadınızı yazmayınız.
Araştırmanın gerçekleşmesine değerli görüşlerinizle katkıda bulunacağınız için şimdiden teşekkür ederim.

Mobil Öğrenme: Öğrenmenin mobil cihazlar (çağrı cihazı, cep telefonu, akıllı cep telefonları, diz üstü bilgisayar, cep bilgisayarı, taşınabilir medya oynatıcıları, MP3 çalarlar, kişisel dijital asistanlar (PDA),tabletler vs…) aracılığıyla ve/veya mobil (sınıf dışında dolaşım halinde) olarak gerçekleşmesidir.

Sınıf *
Cinsiyet *
Okul Türü *
Ailenin Ortalama Aylık Geliri *
Herhangi Bir İletişim Operatörünün Mobil İnternet Paketine Sahip Misiniz? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service