Kurz DVPP - Makroekonomie a mezinárodní obchod (Praha, 8.11.2019)
Kurz pořádaný Institutem ekonomického vzdělávání z.ú. je akreditován MŠMT.
Jedná se o závaznou přihlášku na kurz. Nejpozději týden před konáním kurzu Vám budou zaslány podrobnější informace o konání, včetně jmen lektorů. Po absolvování kurzu obdržíte certifikát.
Cena za osmihodinový kurz cena je 1720 korun.
Kurz je možné proplatit skrze šablony pro SŠ.
Email address *
Jméno účastníka, titul *
Your answer
Datum narození účastníka (potřebné pro vydání certifikátu o absolvování kurzu) *
Your answer
Název školy *
Your answer
Fakturační údaje školy, IČO školy (v případě specifických požadavků prosím napište email na adresu uctarna@inev.cz) *
Your answer
Telefonní číslo (pro případ nestandardních situací)
Your answer
Souhlas se zpracováním osobních údajů - GDPR
1. Tímto udělujete výslovný souhlas Institutu ekonomického vzdělávání, z.ú., se Husníkova 2080/8, PSČ 158 00, Praha – Stodůlky, IČ: 05418372 zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl U vložka 493 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „ZOOU“) a NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „Obecné nařízení o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: o jméno a příjmení, email, datum narození, telefon. Dále fakturační údaje školy. 2. Vaše osobní údaje a fakturační údaje školy je nutné zpracovávat za účelem možnosti následného kontaktování během vaší účasti na kurzu pro pedagogy a komunikaci před jeho konáním a vystavení faktury za kurz. Datum narození bude použito na certifikátu o absolvování kurzu. Údaje budou uchovávány na zabezpečeném disku Drive společnosti Google. 3. Vaše údaje budou zpracovávány po dobu 2 let. 4. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět emailem nebo písemně na následující adresu. o E-mail: info@inev.cz o Adresa: Husníkova 2080/8, PSČ 158 00, Praha – Stodůlky 5. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle ZOOU a Obecného nařízení o ochraně osobních údajů máte právo: o vzít souhlas kdykoliv zpět, o požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, o požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, o vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, o požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů, o v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů. 6. S výše uvedeným zpracováním osobních a zvláštních osobních údajů udělujete svůj výslovný souhlas.
Tímto souhlasím s výše vypsaným souhlasem se zpracováním osobních údajů a zároveň prohlašuji výše vypsané údaje za správné *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Institut ekonomickeho vzdelavani. Report Abuse