Formularze Zapisu - Street Dance 6-8 lat ST1
Dokonujesz zapisu do grupy zajęciowej: Środa 16:45 - 17:45 Street Dance 6-8 lat ST1 (gr. zaawansow., Ins. Monika)
Grupa
Imię i Nazwisko Uczestnik *
Prosimy o podanie imienia Dziecka, gdy na zajęcia będzie uczestniczyła osoba niepełnoletnia
Your answer
Adres e-mail (Opiekuna) *
Your answer
Telefon (Opiekuna) *
Your answer
Regulamin Centrum Tańca Blanka Winiarska *
Stan zdrowia *
Przetwarzanie danych osobowych *
Kontakt e-mail i sms *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej (na podany adres e-mail) i za pośrednictwem technologii SMS (na podany nr telefonu) informacji reklamowych, handlowych w zakresie świadczonych usług oraz o oferowanych towarach przez Centrum Tańca Blanka Winiarska i M&U Dance Michał Uryniuk, zgodne z ustawą z 18.07.2002 r. - o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Marketing bezpośredni *
Oświadczam, że wyrażam zgodę na prowadzenie wobec mnie - przez Blankę Winiarską, prowadzącą działalność pod firmą Centrum Tańca Blanka Winiarska i firmą M&U Michał Uryniuk marketingu bezpośredniego zgodnie z treścią art. 172 ustawy z 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. 2014.243).
Cele organizacyjne i marketingowe *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Tańca Blanka Winiarska i M&U Dance Michał Uryniuk (zgodne z ustawą z 29.07.97 r. - o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883) w celach organizacyjnych i marketingowych. Wyrażona zgoda obejmuje również przetwarzanie danych w przyszłości, o ile nie zmienia się cel przetwarzania danych. Zostałem poinformowany o dorowolności podania danych, a także o prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia.
Obowiązek informacyjny
Administrator danych: Centrum Tańca Blanka Winiarska, ul Słoneczna 12, 62-090 Rokietnica

Cele przetwarzania: Informowanie o szczegółach oferty Administratora danych; Zbieranie informacji o uczestnictwie w wydarzeniach organizowanych przez Administratora danych; Informowanie o nowościach i promocjach;

Podstawy prawne przetwarzania danych: Zgoda osoby, której dane osobowe dotyczą; Uzasadniony interes Administratora danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane w imieniu Centrum Tańca Blanka Winiarska - Poznań

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo wycofania zgody na przetwarzanie; prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

Więcej informacji: Polityka prywatności dostępna na stronie www.taniecpoznan.pl/polityka-prywatnosci.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of CenturmTańcaBlankaWiniarska. Report Abuse - Terms of Service