Zgłoszenie kandydata na zajęcia Akademii Umiejętności Matematycznych - aum.edu.pl
Nie oznacza zapisania na spotkania, lecz jedynie deklarację chęci udziału w wybranym rodzaju zajęć.

Dotyczy 1) zajęć Wakacyjnej Matematyki 2018 oraz 2) zajęć w ciągu roku szkolnego 2018/2019, które odbywają się w naszych salach. Zajęcia, które odbywają się w przedszkolach lub szkołach, zgłaszane są osobno, drogą e-mail'ową na adres akademia@aum.edu.pl.

Formularz służy do zgłoszenia jednego kandydata, na jeden rodzaj zajęć.
Jeżeli jedna osoba chce brać udział w kilku rodzajach zajęć, to prosimy o osobne zgłoszenia na każdy rodzaj zajęć.

Jeżeli chcecie Państwo skorzystać z rabatu dla jednoczesnego zgłoszenia kilku kandydatów na jeden rodzaj zajęć w naszej sali, np. 10 osób na jeden rodzaj zajęć, to w polu "Uwagi do zgłoszenia" należy wpisać np. "Zgłoszenie 1/10", a następnie dokonać drugiego zgłoszenia, w którym w polu "Uwagi do zgłoszenia" należy wpisać "Zgłoszenie 2/10", następnie trzeciego zgłoszenia z wpisem "Zgłoszenie 3/10" itd.

Wypełnia wyłącznie 1) RODZIC/opiekun prawny niepełnoletniego kandydata lub osoba upoważniona przez innych rodziców, albo 2) kandydat DOROSŁY.

Rabaty
Od podanych niżej cen zajęć udzielane są rabaty Akademii (aum.edu.pl/akademia-umiejetnosci-matematycznych-rabaty.htm).

Rabaty Akademii łączą się między sobą, czyli ich punkty procentowe są sumowane, jeżeli spełnione są wszystkie kryteria każdego z rabatów. Z innymi rabatami nie łączy się jedynie rabat na zajęcia grupowe dla członków rodzin wielodzietnych.

Rabat partnerski
Prosimy zaznaczyć "Tak", jeżeli polecacie nas Państwo innym. Sprawdzimy wówczas, jaki rabat partnerski Państwu przysługuje. Następnie doliczymy go do niżej zaznaczonych rabatów. Rabat nie będzie przyznany, jeżeli wcześniej poprosiliście Państwo o usunięcie danych, ponieważ nie będziemy mieli możliwości weryfikacji.
Rabat terminowy
Prosimy zaznaczyć "Tak", jeżeli chcecie Państwo otrzymać 10% rabatu z tytułu zgłoszenia kandydata: 1) do 1 lipca 2018 r., na zajęcia Wakacyjnej Matematyki, albo 2) do 31 sierpnia 2018 r., na zajęcia od IX.2018 r. do VI.2019 r.
Rabat grupowy
Prosimy zaznaczyć "Tak", jeżeli chcecie Państwo otrzymać rabat z tytułu jednoczesnego zgłoszenia kilku kandydatów na zajęcia w naszej sali. Jeżeli na cały cykl zajęć zapisywane są razem dwie osoby, to każda z nich uzyskuje 2% rabatu. W przypadku trzech osób - każda otrzyma 3% rabatu, w przypadku czterech - 4% rabatu itd. Jeżeli chcecie Państwo skorzystać z rabatu dla jednoczesnego zgłoszenia kilku kandydatów na jeden rodzaj zajęć, np. 10 osób na jeden rodzaj zajęć, to w polu "Uwagi do zgłoszenia" należy wpisać np. "Zgłoszenie 1/10", a następnie dokonać drugiego zgłoszenia, w którym w polu "Uwagi do zgłoszenia" należy wpisać "Zgłoszenie 2/10", następnie trzeciego zgłoszenia z wpisem "Zgłoszenie 3/10" itd.
Rabat 3+
Prosimy zaznaczyć "Tak", jeżeli chcecie Państwo otrzymać 25% rabatu na zajęcia grupowe w naszej sali dla kandydata z rodziny wielodzietnej (beneficjenta ogólnopolskiej "Karty Dużej Rodziny", "Wałbrzyskiej Karty Rodzina 3+", "Wrocławskiej Karty Dużej Rodziny" lub podobnych). Rabat ten nie łączy się z innymi rabatami.
Wybrany rodzaj zajęć *
Miejscowość zajęć *
Imię i nazwisko kandydata *
Your answer
Szkoła kandydata - nazwa *
UWAGA!!! W ROKU SZKOLNYM 2018/2019, albo - jeżeli chcesz poprawić maturę - wpisz dane szkoły Twojej klasy maturalnej.
Your answer
Szkoła kandydata - miejscowość *
UWAGA!!! W ROKU SZKOLNYM 2018/2019, albo - jeżeli chcesz poprawić maturę - wpisz dane szkoły Twojej klasy maturalnej.
Your answer
Klasa kandydata *
UWAGA!!! W ROKU SZKOLNYM 2018/2019, albo - jeżeli chcesz poprawić maturę - wybierz dane Twojej klasy maturalnej.
Uczestnik KMP *
Czy kandydat jest lub był uczestnikiem ogólnopolskiego Konkursu Matematyczne Preteksty (matpret.pl)?
Imię i nazwisko osoby zgłaszającej *
Your answer
Adres e-mail osoby zgłaszającej *
Prosimy o bardzo dokładny wpis, ponieważ błąd w adresie uniemożliwi wysłanie potwierdzenia oraz dalszą komunikację.
Your answer
Nr telefonu osoby zgłaszającej *
Prosimy o podanie nr takiego telefonu, na który można wysłać wiadomość SMS, w razie nieprzewidzianej sytuacji.
Your answer
Z polecenia
Jeżeli polecił nas Państwu inny uczestnik zajęć Akademii i chcecie mu za to podziękować, to prosimy wpisać tu jego adres e-mail. Dzięki temu otrzyma on od nas dodatkowy rabat.
Your answer
Uwagi do zgłoszenia
Jeżeli macie Państwo jakieś dodatkowe informacje, to prosimy podać je krótko poniżej.
Your answer
Poprawa matury
Do wypełnienia wyłącznie przez poprawiających maturę z matematyki.

Wszystkie pola typu "Poprawa matury - ..." powinny być wówczas wypełnione. To bardzo pomoże jak najlepiej dobrać składy grup kursowych - tak, aby uczestnikom jak najlepiej pracowało się razem.

Poprawa matury - ocena
Ocena z matematyki na zakończenie klasy maturalnej.
Your answer
Poprawa matury - wynik
Wynik procentowy matury. Wpisać tylko liczbę, bez znaku %.
Your answer
Poprawa matury - czas
Ile godzin łącznie (nie licząc przerw) jesteś w stanie poświęcić KAŻDEGO DNIA KURSU, na samodzielne - poza naszymi spotkaniami - wykonywanie "zadań domowych", przygotowujących Cię do poprawy matury? Chodzi o czas z Twoją najlepszą koncentracją. Jeżeli to np. 90 minut pracy + 20 minut przerwy + 45 minut pracy + ? minut przerwy + 45 minut pracy, czyli łącznie 180 minut pracy, to wpisz 3.
Your answer
Zgody
Powyższe dane zbierane są i przetwarzane przez firmę MATEJUK Książki i Pomoce Dydaktyczne Marek Matejuk, z siedzibą w Wałbrzychu, przy ulicy Wrocławskiej 45, wyłącznie w celu rejestracji kandydatów na zajęcia Akademii Umiejętności Matematycznych.
Jeżeli niżej wyrazisz taką wolę - będą również przetwarzane w celu przesyłania newsletterów drogą elektroniczną.
Dane nie będą udostępniane innym podmiotom, z wyjątkiem sytuacji określonych prawem.
Masz prawo do dostępu do treści swoich danych, do ich poprawiania oraz usunięcia.
Podanie danych jest dobrowolne, ale ich brak uniemożliwi rejestrację kandydata.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności firmy MATEJUK i polityką prywatności Google.
Jeżeli nie zamówisz żadnego z niżej wymienionych newsletterów i kandydat nie zostanie uczestnikiem zajęć, to jego dane zostaną usunięte po zakończeniu rekrutacji na wybrane zajęcia.
Jeżeli zamówisz któryś z niżej wymienionych newsletterów, to dane będą przetwarzane do momentu otrzymania Twojej rezygnacji. Wówczas zostaną usunięte.
Zgoda na przetwarzanie i komunikację *
Zgadzam się na przetwarzanie powyższych danych i komunikację związaną z rekrutacją na zajęcia Akademii Umiejętności Matematycznych.
Required
Newsletter AUM *
Proszę o przesyłanie drogą elektroniczną, na wyżej podany adres e-mail, wiadomości dotyczących różnych działań Akademii Umiejętności Matematycznych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletterów od firmy MATEJUK Książki i Pomoce Dydaktyczne Marek Matejuk, z siedzibą w Wałbrzychu, przy ulicy Wrocławskiej 45, drogą elektroniczną.
Newsletter MatPret *
Proszę o przesyłanie drogą elektroniczną, na wyżej podany adres e-mail, wiadomości dotyczących ogólnopolskiego projektu edukacyjnego Matematyczne Preteksty (matpret.pl), w tym ogólnopolskiego Konkursu Matematyczne Preteksty. Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletterów od firmy MATEJUK Książki i Pomoce Dydaktyczne Marek Matejuk, z siedzibą w Wałbrzychu, przy ulicy Wrocławskiej 45, drogą elektroniczną.
Ważne dla zamawiających newslettery!
Ponieważ newslettery będą dostarczane przez system wysyłek masowych, to Twój serwer pocztowy może tę korespondencję traktować jako spam, choć nie jest ona niechciana. Niestety, nasze newslettery nie będą wówczas do Ciebie docierały.
Jeżeli rzeczywiście chcesz je bez problemów otrzymywać, to proponujemy przejść teraz do systemu obsługi Twojej poczty elektronicznej i 1) zapisać do książki adresowej oraz 2) dodać do listy zaufanych nadawców, adres, z którego możesz otrzymywać nasze newslettery, czyli list@firmamatejuk.com.pl. Następnie wróć tutaj i skończ wysyłanie tego formularza.
Oczywiście możesz zrobić to później, ale wówczas pierwsze nasze newslettery mogą trafić u Ciebie do spamu.
Co dalej
Jeżeli podany wyżej adres e-mail osoby zgłaszającej jest poprawny, to po wysłaniu tego zgłoszenia, w ciągu kilku minut otrzymacie Państwo automatyczne potwierdzenie jego otrzymania. Prosimy o sprawdzenie wszystkich danych i ewentualne ich poprawienie.

Jeżeli zgłaszacie Państwo kandydata na zajęcia grupowe, to poczekamy na podobne zgłoszenia innych kandydatów. Kiedy zgłosi się odpowiednia liczba chętnych, to zatwierdzimy zajęcia dla Państwa grupy. Wyślemy wówczas od razu drugą informację, z potwierdzeniem przyjęcia kandydata oraz z podaniem dokładnego harmonogramu zajęć (miejsca, daty i godziny).

Priorytety zajęć
W ciągu jednego tygodnia odbywa się ograniczona liczba spotkań.
W pierwszej kolejności uruchamiane są zajęcia grupowe.
W przypadku zgłoszenia większej liczby różnych grup, niż możliwa do zrealizowania liczba spotkań, o tym, które warsztaty odbędą się, decyduje liczba kandydatów na te zajęcia.
Można więc zapraszać znajomych do udziału w zajęciach grupowych.


Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego dnia,

Akademia Umiejętności Matematycznych - www.aum.edu.pl

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms