CZTERY ŻYWIOŁY WROCŁAWIA
Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań edukacyjno-warsztatowych, podczas których uczestnicy zapoznają się z działalnością i możliwościami zatrudnienia we wrocławskich spółkach miejskich oraz rozwiną swoje kompetencje zawodowe dzięki praktycznym szkoleniom.
Kluczem będą tytułowe Cztery żywioły. Z bliska przyjrzymy się, jak pielęgnują je pracownicy wrocławskich spółek miejskich, a także, metaforycznie, ujarzmimy je w samych sobie dzięki warsztatom ze specjalistami.

Dowiesz się m.in.:
Czym zajmuje Zarząd Zieleni Miejskiej? Jakie możliwości zatrudnienia i ścieżki rozwoju zawodowego proponuje MPK? Jak wygląda dzień pracy karmiciela zwierząt we wrocławskim ZOO?

Nauczysz się m.in.:
W jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Jak uzyskać swobodę podczas wystąpień publicznych? Jak interesująco opisać swoje umiejętności?

Zapraszamy!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji i prowadzenia zajęć w ramach projektu Cztery Żywioły Wrocławia przez Fundację Drzwi Otwarte, ul. ks. Stanisława Brzóski 1, Wrocław.Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@fundacjadrzwiotwarte.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy