Pieteikšanās semināram "Uzsāc savu uzņēmējdarbību, pilnveido esošo”
Vidzemes lauku partnerība “Brasla” aicina uz konsultatīvu semināru par LEADER projektu konkursa 8. kārtas aktualitātēm (Vidzemes lauku partnerība "Brasla" izpilddirektore Līga Kārkliņa). Kā izprast un sadarboties ar dažādu paaudžu pārstāvjiem, apzināties katra cilvēka individuālās vērtības, mums palīdzēs izzināt organizāciju psihologs, sistēmiskā konsultante Iluta Krūmiņa - “Komunikācijas ieradumu efekti un defekti”: - pārpratumu anatomija; - komunikācija starp dažādām paaudzēm.
Jautājumu gadījumā rakstot uz e-pastu vrgbrasla@gmail.com vai zvanot pa tālr. 22025563.Vārds Uzvārds *
Your answer
Pārstāvētā organizācija / privātpersona *
Your answer
Jūsu e-pasts *
Your answer
Pagasts/Pilsēta *
Pagasts/Pilsēta *
Pagasts/Pilsēta *
Paldies par pieteikumu!

*Pasākuma laikā iespējama fotografēšana, audio, video veikšana ar mērķi atspoguļot pasākuma norises gaitu. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts, izplatīts vai publicēts pasākuma organizatora interneta vietnēs un drukātajos materiālos.
* Piekrītu savu personas datu un informācijas apstrādei, saglabāšanai, Vidzemes lauku partnerības “Brasla” datu bāzē atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula (GDPR)) prasībām.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy