Akademia Liderów Wolontariatu
Zapraszamy do udziału w III edycji ALW. Zgłoszenia przyjmujemy do 13 lutego.


Jeden formularz wypełnia cała grupa projektowa. Do każdego z członków/członkiń zespołu przygotowaliśmy pytania w oddzielnej sekcji. Po uzupełnieniu Waszych danych prosimy o wypełnienie części dotyczącej opisu pomysłu na działanie w ramach ALW.

W formularzu prosimy o dane uczestników, krótki opis planowanego działania wraz z informacją o tym, na co chcecie przeznaczyć pieniądze z grantu i o Wasze doświadczenie w pracy projektowej (jeśli je macie).

Uwaga! Zanim wypełnisz formularz upewnij się, że możesz wziąć udział w wyznaczonych terminach spotkań. Udział w szkoleniach 2 i 3 marca (9:00-17:00) oraz 4 kwietnia i 30 maja (po południu) jest obowiązkowy i jest warunkiem uzyskania dofinansowania i udziału w projekcie.

Projekt „Akademia Liderów Wolontariatu” realizowany jest przez Fundację Szkoła Liderów w ramach działania „Przygotowanie i prowadzenie miejskiej oferty szkoleniowo-edukacyjnej dla wolontariuszy w Warszawie” i jest częścią projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service