Kurs Alpha na Saskiej Kępie
Kolejna edycja kursu rozpocznie się uroczystą kolacją 2 października 2018r. Zapraszamy na godz. 19 do sali parafialnej na tyłach kościoła przy ul. Ateńskiej 12 (wejście z prawej strony).

Kurs obejmuje 10 spotkań oraz weekendowy wyjazd, tzw. weekend Alpha. Każde spotkanie to wspólna kolacja, wykład oraz grupa dyskusyjna, która jest przestrzenią dla wyrażania opinii (lub milczenia czy przysłuchiwania się) i zadawania pytań dotyczących wiary chrześcijańskiej, Boga, sensu życia i wszystkich nurtujących kwestii z nimi związanych.

Wstępnie planowany termin wyjazdu to 17-18 listopada 2018r.

Udział w uroczystej kolacji jest niezobowiązujący - możesz przyjść i zobaczyć, czy Alpha jest dla Ciebie i czy chcesz ją przejść akurat z nami :). Jeśli jednak planujesz być, daj nam znać, byśmy mogli Cię ugościć.

Z serdecznym pozdrowieniem
Wspólnota ABBA
alfa@abba.org.pl

Email address *
Imię i nazwisko *
Your answer
Numer telefonu (opcjonalnie)
Prosimy o pozostawienie numeru telefonu - dzięki temu będziemy mogli wysłać Państwu informację o ewentualnych zmianach dotyczących spotkań.
Your answer
Przedział wiekowy (opcjonalnie)
Prosimy o podanie Państwa przedziału wiekowego (np. 20-25) - dzięki tej informacji trafią Państwo do zbliżonej wiekowo grupy dyskusyjnej.
Your answer
Jak dowiedziałeś się o kursie Alpha?
Jeśli zostałeś zaproszony przez konkretną osobę lub znalazłeś gdzieś ulotkę, daj nam znać!
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google.