Zrozumieć Wrzeszcz - zbieramy historie mieszkańców dzielnicy!
Razem z Wami chcemy budować obraz dzielnicy na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat, dokumentować historię mówioną, a - co za tym idzie - barwną i złożoną opowieść o Wrzeszczu. Zobaczyć jak funkcjonowało to miejsce w różnych okresach czasu i jak zmieniało się pod wpływem rozwoju dzielnicy.

Zapraszamy wszystkich do dzielenia się swoimi historiami na temat Wrzeszcza - zarówno tego przedwojennego, powojennego jak i najnowszego. Zależy nam na uwiecznieniu przemian dzielnicy i ocaleniu od zapomnienia historii mówionych na temat tego miejsca.

💻 Zebrane opowieści i historie chcemy opublikować na nowym portalu poświęconym dzielnicy Wrzeszcz, jego mieszkańcom, ich wspomnieniom oraz przemianom, które miały i mają tutaj miejsce. Start wkrótce!

👉 Zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu podczas obchodów Zrozumieć 89/19: Wrzeszcza w 🎯 Parku de Gaulle'a. Będziemy tam na Was czekać 🗓 w czwartek, 29 sierpnia w ⏱ godz. 16.00-20.00.

Zapraszamy! Spróbujmy razem zrozumieć Wrzeszcz!

📩 Jeśli nie możesz przyjść do nas tego dnia, a chcesz opowiedzieć historię związaną z Wrzeszczem, albo znasz kogoś, kto chciałby to zrobić - wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy:
Imię i nazwisko *
Your answer
Numer telefonu / E-mail
Your answer
*
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy