Kimlik ve Bellek Başvuru Belgesi
Poedat tarafından düzenlenen "Kimlik ve Bellek" etkinliği 11-14 Nisan 2019'da Tiyatro Medresesi'nde gerçekleştirilecektir. poedat.org/kimlik-ve-bellek

1. Başvurular herkese açık olmakla beraber doktora, yüksek lisans, lisans öğrencilerine ve doktora sonrası araştırmacılara öncelik verilecektir. Son başvuru tarihi 7 Mart olarak belirlenmiştir; kontenjan nedeniyle erken başvuru önerilir.

2. Ücret, Tiyatro Medresesi'ndeki 18, 8 veya 6 kişilik yatakhanelerde kalacaklar için 535, kendi çadırıyla gelecekler için 480 liradır. Üç öğün yemek ve oturumlar ücrete dahildir. Dar gelirli öğrencilerin erişebilirliğini arttırmak için gereksinim temelinde 2 tane %10, 2 tane %20 ve 1 tane %40 burs verilecektir. Başvuru belgesinin sonundaki "Eklemek istedikleriniz" bölümüne burs gereksiniminizi belirtebilirsiniz.

3. Poedat üyelerinin kararları etkinliğin düzenini belirler ve bağlayıcıdır. Katılımcılar etkinliğin tamamında bulunmakla ve programın akışına uymakla yükümlüdür.

4. Tiyatro Medresesi ortak bir yaşam alanı olduğundan birtakım işler (sofra kurma ve toplama, bulaşık yıkama, çöp çıkarma gibi) günün belirli bölümlerinde hep beraber yapılacaktır.

5. "Güvenli Bölge", Poedat'ın mihenk taşıdır. Poedat içinde herkes ırkı, etnik kökeni, dili, biyolojik cinsiyeti, cinsel yönelimi, cinsiyet kimliği, fiziksel ve zihinsel özellikleri, yaşı, eğitim seviyesi, kültürel alışkanlıkları, toplumsal konumu, maddi durumu, inancı, politik düşünceleri, dünya görüşü ve yaşam biçimi ne olursa olsun kişiliği ölçüsünde hak ettiği saygıyı özgürlükçü ve barışçıl bir ortamda bulur.

1/3
Adınız ve soyadınız *
Your answer
Doğum tarihiniz *
gün.ay.yıl
Your answer
Cinsiyetiniz *
Eğitiminiz *
Öğrenciyseniz ilk üç seçenekten birini işaretleyin. Öğrenci değilseniz hem mezun seçeneğini hem de eğitim seviyenizi işaretleyin.
Required
Okulunuz *
Your answer
Bölümünüz *
Your answer
Kentiniz *
Your answer
E-postanız *
Your answer
Cep telefonunuz *
Your answer
2/3
Yazacağınız deneme sizi tanımamızı sağlayacak, özenle okuyacağız. Sözcük sınırı koymuyoruz.
Sorulardan birini seçerek yanıtlayın.
Your answer
3/3
Konaklama tercihiniz *
Vegan ya da vejetaryen misiniz? *
Tiyatro Medresesi vegan-vejetaryen menü hazırlayabildiği gibi vegan-vejetaryen olmayan menü de hazırlayabiliyor.
Etkinliği nereden öğrendiniz? *
Your answer
Bilmemiz gereken bir duruma sahip misiniz?
Bedensel ya da ruhsal bir farklılık, süreğen bir hastalık ya da rahatsızlık, bir besine ya da maddeye alerji gibi.
Your answer
Eklemek istedikleriniz
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service