Sposób na czytanie – formy i narzędzia wykorzystywane w promocji czytelnictwa
Formularz zgłoszeniowy do sieci współpracy i samokształcenia. Celem pracy sieci jest inspirowanie dzieci i młodzieży do czytania oraz popularyzacja wykorzystania nowoczesnych technologii w pracy z czytelnikami. Uczestnicy uaktualnią swoją wiedzę w zakresie projektowania małych i dużych wyzwań czytelniczych oraz poznają pomysły na wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w tym zakresie.
Email address *
Zgłaszam udział w sieci
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Miejsce pracy *
Your answer
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Dolnośląską Bibliotekę Pedagogiczną we Wrocławiu *
Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie.
Chcę być informowany/a e-mailowo o działaniach sieci współpracy "Sposób na czytanie – formy i narzędzia wykorzystywane w promocji czytelnictwa" *
w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji wysyłanych przez DBP we Wrocławiu na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms