Formularz zgłoszeniowy: bezpłatne konsultacje online (Zapytaj Eksperta)
Usługi doradcze dla przedsiębiorczyń i przedsiębiorców są świadczone nieodpłatnie przez wybrane Ekspertki i Ekspertów zrzeszonych w Stowarzyszeniu Klaster ICT Pomorze Zachodnie.

Do udziału w projekcie zapraszamy przedsiębiorczynie i przedsiębiorców, posiadających siedzibę lub główny adres prowadzonej działalności gospodarczej na terenie Gminy Miasto Szczecin.

Zgłoszenie do projektu może wypełnić właścicielka/ właściciel przedsiębiorstwa lub kadra zarządzająca (osoby uprawnione do reprezentacji podmiotu lub prokurenci / pełnomocnicy), natomiast w konsultacjach mogą również wziąć udział pracownicy firmy.

Jedno przedsiębiorstwo może skorzystać łącznie z 4 godzin nieodpłatnych konsultacji indywidualnych ze wszystkich obszarów łącznie. Konsultacje z jedną Ekspertką / Ekspertem są możliwe w maksymalnym wymiarze 2 godzin.

Gdy otrzymamy Twoje zgłoszenie, zweryfikujemy możliwości udzielenia doradztwa przez nasze firmy i w przypadku akceptacji - umówimy dla Ciebie spotkanie online z Ekspertką / Ekspertem.

Regulamin: https://bit.ly/2MkV47n
Imię i nazwisko: *
Firma i stanowisko: *
Dane kontaktowe (nr tel i adres e-mail): *
NIP firmy *
Profil działania Twojej firmy - branża: *
Wybierz obszar konsultacji z naszymi Ekspertkami i Ekspertami: *
Required
Podaj zagadnienia, problemy, które chciałabyś/chciałbyś omówić podczas indywidualnych konsultacji z Ekspertką/Ekspertem: *
Podaj Ekspertkę/Eksperta z którym chciałabyś/chciałbyś odbyć konsultacje (odpowiedź nie jest wymagana). Naszych Ekspertów znajdziesz na stronie: www.klaster.it/zapytajeksperta
RODO
Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Klaster ICT Pomorze Zachodnie z siedzibą w Szczecinie przy ul. Niemierzyńskiej 17a, 71-441 Szczecin. Dane podane w procesie rejestracji, przetwarzane są w związku z realizacją Projektu "Zapytaj Eksperta - usługi doradcze Klastra IT" oraz w celu przesyłania informacji na temat Stowarzyszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w projekcie Stowarzyszenia. Więcej informacji: https://klaster.it/pl/o-nas/rodo/
Chcę otrzymywać informacje o kolejnych wydarzeniach, działaniach realizowanych przez Stowarzyszenie Klaster ICT w ramach wysyłki newslettera w postaci e-mail marketingu, poprzez przesyłanie mi środkami komunikacji elektronicznej informacji handlowej na podany przeze mnie adres poczty e-mail.
Clear selection
Wypełniając formularz świadomie zgadzam się na przetwarzanie Moich danych przez Stowarzyszenie Klaster ICT Pomorze Zachodnie z siedzibą w Szczecinie dla celów związanych z realizacją Projektu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2018.1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of C4C SPNT. Report Abuse