Piesakies būt par dalībnieku Mājas kafejnīcu dienās Kurzemes pievārtē 17.-18.septembrī !
Sign in to Google to save your progress. Learn more
2022.gadā kopā ar aktīviem ļaudīm, kuriem patīk gatavot un kuriem patīk cilvēki, jūtas viesmīlīgi un vēlas pamēģināt kaut ko jaunu, vai vēlreiz izbaudīt, kā ir būt par kafejnīcas īpašnieku, esam iecerējuši atkal organizēt Mājas kafejnīcu dienas Kurzemes pievārtē - Tukuma novadā. Tās atkal plānojam rudenī - 17.-18.septembrī, kad dārzos un laukos ir ienākusies jaunā raža, kad vasaru vēl negribas atlaist un joprojām gribas satikt pozitīvus cilvēkus.          Ja jūti sevī vēlmi pamēģināt, kā tas ir - būt par kafejnīcas īpašnieku, ja gribi atkārtoti piedzīvot iepriekšējā gada pozitīvās emocijas un apmeklētāju prieku, jo reiz jau izmēģināji būt par šāda projekta dalībnieku, tad aizpildi šo anketu, lai mēs - Tukuma TIC varam pēc tam sazināties un aicināt uz kopā satikšanos un mācībām, lai kopīgi šis projekts mums izdotos! Anketu aicinām aizpildīt līdz 2022.gada 25.martam!
Vārds, uzvārds *
Adrese, kur varētu tikt organizēta Mājas kafejnīca *
Kontakttālrunis *
E-pasts aktuālās informācijas saņemšanai *
Ja esat uzņēmums, kas darbojas tūrismā, sabiedriskajā ēdināšanā vai kādā citā jomā, tad kāds ir šī uzņēmuma nosaukums (miniet arī mājas lapu vai FB kontu)
Vai piedalījāties 2021.gada Mājas kafejnīcu dienu akcijā? *
Piezīmes - varbūt Jums ir kas svarīgs, ko pateikt mums
Paldies, ka aizpildījāt anketu! Mēs noteikti sazināsimies!
Apsolām, ka iegūtie personu dati tiks izmantoti tikai un vienīgi Mājas kafejnīcu dienu akcijas organizēšanai nepieciešamajām rīcībām, lai ar Jums visiem sazinātos. Plašākai sabiedrībai būs pieejama kontaktinformācijai tikai par tiem, kas finālā piedalīsies Mājas kafejnīcu dienu akcijā septembrī.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy