Registrační formulář                                  CitaKon 2023 a CitaKon Workshopy
CitaKon 2023
Tento formulář slouží k registraci na konferenci CitaKon 2023, kterou pořádá společnost Citace.com, s.r.o., Lidická 700/19, Brno.

Konference bude probíhat 29. 3. 2023 v Brně v prostorách Mendelovy univerzity v Brně. Je možné se registrovat na prezenční, nebo online formu konference. Na základě registrace Vám zašleme na začátku března zálohovou fakturu a další organizační informace. Cena: 2400 Kč / 100 (pro účastníky ze Slovenska). Tradiční akci 1+1 zdarma můžete uplatnit nejpozději do 1. 3. 2023.

Obchodní podmínky, program a další informace najdete na webu: https://www.citakon.cz

CitaKon Workshopy
V tomto formuláři se můžete zaregistrovat na workshopový den CitaKon Workshopy, který se uskuteční 28. 3. 2023 v prostorách Mendelovy univerzity v Brně. Tato akce bude probíhat jen prezenční formou.

Na základě registrace Vám zašleme na začátku března 2023 zálohovou fakturu a další organizační informace k workshopovému dni. Workshopový den obsahuje dva souběžné bloky, jeden z nich si účastník zvolí předem. Každý blok obsahuje dva workshopy. Cena za účast na dvou workshopech je 1600 Kč / 67 (pro účastníky ze Slovenska). Na CitaKon Workshopy nelze využít akci 1+1.

Obchodní podmínky, aktuální program a další informace najdete na webu: https://www.citakon.cz/ 

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Chci se zúčastnit: *
Zvolte obsah, kterého se chcete zúčastnit. 
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Citace.com. Report Abuse