Pomorska Federacja Organizacji Pozarządowych
Szanowni Państwo,

Prosimy o wypełnienie ankiety deklaracyjnej. Nie prowadzimy jeszcze naboru, jedynie badamy potencjał. 
Bez względu na obszar czy zasięg prowadzonej działalności wszyscy mamy podobne problemy: z informacją o źródłach finansowania,  procedurami dot. rozliczeń, znalezieniem partnerów, wymianą doświadczeń i dostępem do dobrej jakości szkoleń. Ponadto, gdy otoczenie prawne nie sprzyja naszemu rozwojowi, samodzielnie nie mamy żadnego wpływu na zmianę niekorzystnych regulacji. Pojedynczy głos organizacji nie jest dobrze słyszalny. Działając razem jesteśmy skuteczniejsi.

Od ponad roku pracujemy w projekcie Naprawdę nie masz wpływu? Ku stabilnemu zatrudnieniu w organizacjach pozarządowych na rzecz stabilności zatrudnienia w 3sektorze. Jednym z wniosków naszej pracy jest to, że nie ma stabilnego zatrudnienia bez stabilnej organizacji. Stabilne organizacje to te, które dbają o interesy wspólne. Naszą misją jest więc budowanie stabilnego sektora pozarządowego. 

Postanowiliśmy zapytać Państwa o gotowość do utworzenia w województwie Pomorskim pierwszej Federacji działającej na rzecz interesów wspólnych jej członków. 


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Proszę podać nazwę organizacji  *
Siedziba organizacji (dokładny adres) *
Nr KRS *
Forma prawna *
Liczba członków *
Trzy główne obszary działalności organizacji
*
Required
Dziedziny, w których organizacja posiada kontakty lub współpracuje ze specjalistami
*
Required
Zasięg rzeczywistego działania organizacji 
*
Required

Prosimy o wskazanie powodów, dla których Państwa organizacja chciałaby przystąpić do Pomorskiej Federacji Organizacji Pozarządowych (max. 200 znaków).

*
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja RC. Report Abuse