Реєстрація волонтерок і волонтерів для проведення Всесвітнього Дня Гідності 2018 в Україні
До державного свята Дня гідності і свободи Україна – вже вчетверте – долучиться до Всесвітнього Дня Гідності, у якому за 3 роки взяли участь понад 50 000 учасниць і учасників із 500 закладів освіти. Ще у жодній країні Європи історії про гідність не збирали стільки людей одразу!

Цього року команда EdCamp Ukraine щаслива знову запросити адміністрацію шкіл і вишів, педагогів, волонтерів і волонтерок, – які вже долучалися до цієї унікальної ініціативи, і які ще не мають такого досвіду, – до участі у Всесвітньому Дні Гідності.

Подію можна організувати у будь-який день символічного проміжку: з 21 листопада – День Гідності і Свободи України до 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією.

У реалізації ініціативи нас цього року підтримують Програма розвитку ООН в Україні, Представництво фонду імені Гайнріха Бьолля, Amnesty International в Україні, ГО «Міжнародний інститут інтегрального розвитку», проект 1+1 і Наталії Мосейчук «Право на освіту» і Перший міжнародний портал вебінарів. Подія відбувається під патронатом Міністерства освіти і науки України, а нові змістові компоненти також забезпечать USC Shoah Foundation, ZACHOR Holocaust Remembrance Foundation і фундація Тоні Блера Generation Global.

Ви отримаєте безкоштовно докладні методичні рекомендації та спеціально розроблений робочий зошит для учнівства, ексклюзивні настільні перекидні календарі «Цінності в дії!», книжкові та інші подарунки, сертифікати для учасниць і учасників, а також підтримку всієї спільноти відповідального вчительства EdCamp Ukraine.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ з повним описом: http://bit.ly/gdignityukraine2018.

РЕЄСТРАЦІЯ - необхідна для того, щоб ми могли запросити Вас на орієнтаційний вебінар (під час якого розкажемо про все докладно та дамо відповіді на всі запитання) - відкрита до 6 ЛИСТОПАДА 2018 року 23:59.

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ГО "ЕдКемп Україна". Report Abuse - Terms of Service