Zgłoszenie na ONLINE trzydniowe SESIN               z Rosi Sunyą Kjolhede * 21 - 24 lipca 2022
Związek Buddystów Zen "Bodhidharma" * ul. Filmowa 32, 04 - 935 Warszawa * buddyzmzen@gmail.com, www.buddyzmzen.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w trzydniowym sesin z Rosi Sunyą Kjolhede w formie online. Będzie to transmisja stacjonarnego sesin z falenickiego ośrodka zen zgodnie z podanym poniżej harmonogramem. Zapisane osoby równolegle w swoich domach łączą się z ośrodkiem przez program zoom.us, i choć na odległość ale razem, w tym samym czasie będziemy siedzieć wiele godzin w zazen, śpiewać, słuchać mowy Dharmy Rosi Sunyi Kjolhede (z mp3). Będzie możliwość korzystania także z online dokusan z Rosi Sunyą. Można wziąć udział także w części - w wybranych dniach lub blokach.

📌 Termin:  21 - 24 lipca 2022 od czwartku godz. 18:00 do niedzieli godz. 18:00.
Można wziąć udział w części lub w wybranych blokach.

📌 Termin zgłoszeń: do niedzieli 19 VI 2022 prosimy o przesłanie tego formularza Google.

📌  PRZEBIEG - rozkład dnia:
* Pierwszy dzień sesin - CZWARTEK

ok. 18:30 zebranie
19:30 - 20:00 formalne rozpoczęcie sesin
mowa otwierająca Rosi, zazen ok. do 21:00

* Kolejne dni - PIĄTEK, SOBOTA
(w poszczególnych dniach mogą być pewne różnice, np. późniejsza pobudka, dłuższe samu itd.)
04:25……………pobudka
04:45...............gimnastyka w zendo lub w ogrodzie
05:00...............zazen
05:30...............śpiewy
06:00...............zazen z dokusan
07:05...............śniadanie
07:35...............praca
08:35...............klapki kończące pracę; odpoczynek, nieformalne zazen

09:35...............zazen, teisio, zazen
12:30...............obiad; okres odpoczynku, nieformalne zazen

14:30...............zazen z dokusan
16:30...............śpiewy
16:55...............gimnastyka
17:40...............zazen
18:05...............kolacja; okres odpoczynku, nieformalne zazen

19:00...............zazen z dokusan
21:15...............Cztery Ślubowania, rytuał kończący dzień
21:45...............wystawiany jest posiłek na jadza

* Ostatni dzień sesin - NIEDZIELA
04:25 pobudka
04:45 gimnastyka w zendo  
05:00 zazen, kinhin, zazen z dokusan
07:05 śniadanie
07:35 praca
08:35 klapki kończące pracę; odpoczynek, nieformalne zazen

09:35 zazen, teisio, zazen z dokusan
12:30 zupa; odpoczynek, nieformalne zazen

13:30 zazen, kinhin, zazen z dokusan
ok. 16:30 Ceremonia kończąca
ok. 17:00.... wspólny  obiad

📌 Opłata za dzień dostępu do transmisji:
TRZYDNIOWE online 21 - 24 VII 2022
👉 członek ZBZ aktywny: 70 zł/dzień ; 140 zł - 2 dni, 3 dni -  200 zł/ całość *
👉 członek ZBZ wspierający: 85 zł/dzień ; 170 zł - 2 dni, 3 dni - 250 zł/ całość*
👉 pozostali: 100 zł/dzień ; 200 zł - 2 dni, 3 dni - 300 zł/ całość*
👉 pakiet dla zajętych - całość: 100 zł czł. akt. / 120 zł czł. wsp. / 150 zł pozostali

Dla 2 osób z jednego gospodarstwa domowego przyznajemy 20 % zniżki od sumy ich wspólnej opłaty. Osoby z trudnościami finansowymi jak zwykle, mogą śmiało poprosić o zniżkę w tym formularzu.

Listę osób zapisanych podajemy w grupie WhatsApp "Trzydniowe ONLINE sesin 21 - 24 VII 2022" dwa dni po terminie zgłoszeń (21 VI). Spóźnione formularze mogą być nieprzyjęte lub doliczone zostanie +10 zł za każdy dzień spóźnionego zgłoszenia się licząc od niedzieli 22 V. (czyli + 10 / 20 / 30 zł itd)
Przedłużenie swojego uczestnictwa w trakcie, doliczamy + 10 zł za każdą dodatkową zmianę.

📌 REZYGNACJA
W razie rezygnacji z uczestnictwa (niezależnie od powodów) po ogłoszeniu listy uczestników:
- od środy 22 VI do niedzieli 26 VI pobierana jest kwota 50% opłaty
- w dniach 27 VI -16 VII (poniedziałek - sobota ) 80%
- Od niedzieli 17 VII i kolejne w dni, w tym dzień rozpoczęcia rozpoczęcia ( 21 VII) lub skrócenie swojego pobytu w trakcie trwania odosobnienia pobierana jest kwota 100 % opłaty za deklarowany okres pobytu

📌 CZEGO POTRZEBUJESZ PRZYGOTOWAĆ NA TO ONLINE ZAZEN GRUPOWE?
- Miejsce do praktyki, mata i poduszki w oddzielnym, cichym pomieszczeniu.
- Komputer / laptop (z głośnikiem, kamerą, mikrofonem) lub tablet / smartphone z połączeniem internetowym z otwartą stroną zoom.us (lub ściągniętą aplikacją ZOOM - bezpłatne) w zasięgu Twojej maty, ale tak żeby znacząco nie rozproszył cię w praktyce.
- Podczas bloków zazen, na twoim ekranie będzie widać ołtarz z zenda na żywo, słychać dźwięki instrumentów (dzwon, han, klapki, inkin, śpiewy, teisio), ciebie i innych uczestników na czas zazen nie będziemy widzieć. Na czas słuchania teisia i śpiewów prosimy pokazać się - włączyć kamerę, mikrofony nadal wyciszone.
- Prosimy na czas udziału w sesin mieć podany w Zoomie swoje pełne imię i nazwisko, bez zdjęcia na widoku.
- Telefon komórkowy z aplikacją WhatsApp - kanał komunikacyjny do informowania przez was trudności technicznych oraz wysyłania od nas komunikatów + będzie potrzebny także do organizacji przebiegu dokusan.
- Wcześniej prześlemy śpiewniki pdf. możesz wydrukować odpowiednie śpiewy lub mieć przygotowany na swoim urządzeniu.
- Wyślemy link do filmiku z "poranną gimnastyką".

👉Podczas transmisji zalecane jest utrzymywanie ciszy i atmosfera uważności (nie rozmawiamy, poruszamy się cicho, nie czytamy książek, nie rozmawiamy przez telefon, wyłączamy/wyciszamy niepotrzebne urządzenia / aplikacje).

👉Ubieramy się w wygodny strój, im bardziej będzie przypominało zwyczaje jak podczas zazen grupowego, tym większe wsparcie to dla umysłu (więc jak masz szatę, raksu możesz też założyć) - ale jest dobrowolność.

👉Między blokami, czyli tzw. okres poza on-line każdy we własnym zakresie wypełnia czas: gimnastyka, jedzenie, nieformalne zazen itd. Na ile to możliwe w ciszy, kontynuując praktykę. Jeśli potrzebujesz załatwiać swoje sprawy, rozmawiać, być z rodziną - też jest w porządku. Robimy co możemy.

Szczegółowy opis wydarzenia znajdziesz na stronie:  www.buddyzmzen.pl 
W razie wątpliwości pisz na buddyzmzen@gmail.com 

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko *
Wiek *
Miasto / miejscowość / województwo Twojego pobytu podczas odosobnienia. Jeśli włączysz się z nami z zagranicy: podaj kraj i ew. strefę czasową / różnicę godzin licząc od Polski. *
Adres e-mail *
ZGODA NA MAILA Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji mailem na podany wyżej adres mailowy od ZBZ "Bodhdidharma" , patrz "Polityka prywatności Związku" http://www.buddyzmzen.pl/p/kontakty.html Zaznaczenie NIE,  uniemożliwia udziału w transmisji, ponieważ mailem przesyłamy link do niej *
Twój aktualny numer telefonu komórkowego *
ZGODA NA WHATSAPP Zgadzam się na dodanie mnie do grupy "SMS-owej" pod nazwą "SESIN onlin 21 - 24 VII 2022"  w aplikacji WhatsApp. Będzie ona potrzebna do komunikacji podczas odosobnienia, szczególnie przy dokusan. Grupa będzie rozwiązana po odosobnieniu. W tym celu prosimy o zainstalowanie tej bezpłatnej aplikacji na swojej komórce. Zaznaczenie NIE może uniemożliwić twój udział w dokusan i ograniczyć bycia w kontakcie na bieżąco. *
TWÓJ UDZIAŁ- dostęp do transmisji *
UDZIAŁ CZĘŚCIOWY. Wypełniają osoby, które zaznaczyli opcję w poprzednim pytaniu "Wybrane dni". Proszę o dostęp do transmisji  w następujących dniach (zaznacz dany dzień, nawet jeśli zamierzasz wziąć udział tylko w wybranych blokach / rundach zazen tego dnia).  Czwartek 21 VII od 18:00 , Piątek 22 VII, Sobota 23 VII: od 5:00 cały dzień | Niedziela 24 VII od 5:00 do 18:00
DOKUSAN Proszę o możliwość odbycia online dokusan  z Rosi Sunyą Kjolhede. Wybierz opcje które cię dotyczą. Uwaga: dokusan rozpocznie się na po południowym bloku po 14:30, może trwać dłużej niż sam blok lub może być czasem kontynuowany na wieczornym bloku po 19:00. O tym decyduje Rosi w trakcie dokusan. W sytuacji wielu chętnych, pierwszeństwo będą miały osoby, które zgłosiły się na stacjonarny udział, na całe online sesin, formalni członkowie ZBZ. Przewidujemy (w zależności od ilości uczestników: 1 - 2 dokusan przez sesin) *
Required
TŁUMACZENIE podczas DOKUSAN *
Required
Jeśli masz jakieś specjalne życzenie dotyczące dokusan (np. na którym bloku nie możesz, itd.) proszę napisz.
Rodzaj formalnego członkostwa ZBZ *
Required
Pytanie do formalnych członków ZBZ "Bodhidharma" dotyczące składek
SPÓŹNIONE ZGŁOSZENIE Wypełnij, jeśli przesyłasz zgłoszenie po terminie, czyli po niedzieli 22 V. Podaj dzień wysłania formularza:
WSPÓLNY UDZIAŁ Jeśli bierzesz udział w sesin razem z osobą z jednego gospodarstwa domowego, to proszę napisz tu jego/jej imię i nazwisko + status członkowski ZBZ (Ważne: prosimy o wypełnienie osobnego zgłoszenia przez drugą osobę także).
ZALEGŁE SKŁADKI Planuję w tym miesiącu zapłacić składki za następujące miesiąc(e) / ilość miesięcy, ew. inne pozostałe do...
PODANIE O ZNIŻKĘ: Jeśli przyczyny finansowe powodują, że nie możesz uczestniczyć lub musisz skrócić swój udział w zazen, możesz poprosić o zniżkę lub / i wpłaty w ratach lub odroczenie płatności; proszę napisz tu swoje podanie z konkretami. (Wielkość zniżki, ilość rat, termin płatności itd.).
KOSZT UDZIAŁU Według moich obliczeń  suma opłat za mój / nasz udział w zazen wynosi (bez składek) *
TERMIN WPŁATY Zapłacę za udział w terminie (na ile to możliwe bardzo prosimy o dokonanie wpłat w terminie, czyli przed rozpoczęciem zazen gr, szczególnie teraz to jest bardzo ważne dla Ośrodka). Warunki rezygnacji są w opisie wydarzenia. Jeśli prosisz o późniejszy termin wpłaty, proszę napisz konkretną datę - do kiedy wpłacisz, to ułatwia organizację. BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WSZELKIE WPŁATY! Wiemy, że dla każdego z Was jest to pewien trud.
Clear selection
Zaznacz swój wcześniejszy udział w innych  formach praktyki zen zorganizowanych przez ZBZ "Bodhidharma". Wielokrotny wybór: *
Required
Działamy zgodnie z RODO, wyrażam zgodę: *
Required
Miejsce na dodatkowe informacje i uwagi od Ciebie
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy