Мобилен систем за  снимање со камери при сообраќајна контрола
Пилот проект на Министерството за внатрешни работи и ИЦИТАП
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Дали мислите дека  снимањето на сообраќајната контрола со мобилниот систем  ќе ја зголеми довербата на граѓаните  во  работата   на полицијата
Clear selection
Submit
Clear form
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy