Formularz zgłoszeniowy wsparcia placówek oświatowych w zakładaniu ogrodów przyszkolnych
W ramach projektu "Okno na ogród", realizowanego w okresie luty - październik 2020r, Fundacja alter eko deklaruje pomoc w założeniu ogrodu edukacyjnego (w szczególności: przygotowanie projektu ogrodu, pomoc w doborze roślin, zakup roślin, przygotowanie terenu do sadzenia i posadzenie roślin). Do projektu może aplikować jednostka oświatowa: Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Szkoła Niepubliczna, Świetlica.
Nawa zgłaszanej placówki *
Your answer
Adres zgłaszanej placówki *
Your answer
Rodzaj placówki *
Imię i nazwisko osoby do bezpośredniego kontaktu z Fundacją *
Your answer
Telefon osoby do bezpośredniego kontaktu z Fundacją *
Your answer
Adres mailowy osoby do bezpośredniego kontaktu z organizatorami *
Your answer
Placówka zgłaszająca swój udział w projekcie: *
Placówka zgłaszająca swój udział w projekcie zobowiązana jest do zaakceptowania wszystkich poniższych punktów.
Required
Opis terenu (około 5 zdań), na którym miałby powstać ogród *
Your answer
Uwaga!
Uwaga! Prosimy o przesłanie na adres fundacja@altereko.pl nie więcej niż 5 zdjęć terenu przeznaczonego na ogród. W tytule maila prosimy o podanie nazwy placówki.
Informacje końcowe:
Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15.02.2020 r. Zespół Fundacja alter eko dokona oceny zgłoszeń w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie. Drugim etapem oceny będzie wizja lokalna na terenie placówki i spotkanie z przedstawicielami szkoły odpowiedzialnymi za projekt. Fundacja skontaktuje się z placówkami do 10.03.2020 r. a oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi do 20.03.2020 r. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres fundacja@altereko.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku organizacją projektu "Okno na Ogród" przez Fundację alter eko. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Fundacją Alter Eko z siedzibą w Warszawie (00-643), przy ul. Nowowiejskiej 1/3 lok. 24. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy