Badanie opinii na temat kształcenia podyplomowego lekarzy i lekarzy dentystów w ramach Zespołu do spraw opracowania propozycji nowelizacji ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty (Dz. Urz. MZ z 2018 r., poz. 22 z późn. zm.) powołanego zarządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 kwietnia 2018 roku
W związku z powołaniem przez Ministra Zdrowia Zespołu do spraw opracowania propozycji nowelizacji ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty zwracam się do Państwa z prośbą o uzupełnienie niniejszego badania ankietowego mającego na celu poznanie opinii uczestników systemu szkolenia specjalizacyjnego (lekarzy stażystów, lekarzy w trakcie szkolenia specjalizacyjnego) jak i osób bezpośrednio (opiekunów specjalizacji, dyrektorów placówek posiadających akredytację do szkolenia specjalizacyjnego) i pośrednio (lekarzy specjalistów, studentów kierunku lekarskiego i lekarsko-dentystycznego, menedżerów ochrony zdrowia, i in.) związanych z ochroną zdrowia, podlegających normom prawnym określonym w przytoczonej ustawie.
Badanie to posłuży do przygotowania projektu nowelizacji ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty oraz innych ustaw. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska, oddajemy w Państwa ręce niniejszy formularz. Przeprowadzenie konsultacji wśród osób bezpośrednio związanych z niniejszą tematyką powinno być wskazówką do prowadzenia dalszych prac oraz metodą zaczerpnięcia wiedzy na powyższe zagadnienia wśród osób partycypujących w systemie ochrony zdrowia.
W imieniu Zespołu,
dr n. med. Jarosław Biliński - przewodniczący
Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service