Vesmír a my: Výtvarně-vědecká soutěž
Máš už hotové své výtvarné dílo s kosmickou tematikou? Skvěle! Teď už zbývá ho jen poslat do soutěže v tomto formuláři!

Informace o soutěži "Vesmír a my" a její pravidla se nachází na http://talentovani.cz/aktuality/-/asset_publisher/2lbC/content/vesmir-a-my-vytvarna-soutez.

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Odesláním formuláře souhlasíte s tím, aby Národní institut pro další vzdělávání (Senovážné náměstí 25, 110 00 Praha 1), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovával tyto osobní údaje: jméno a příjmení, škola, e-mail. Tyto osobní údaje je nutné zpracovat za účelem správy a vyhodnocení soutěže a budou zpracovány do konce kalendářního roku 2018.
S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to zasláním e-mailu na info@nidv.cz. Osobní údaje nebudou předány žádné třetí straně. Podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo: vzít souhlas kdykoliv zpět, požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů, v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Tvoje jméno *
Škola *
E-mail *
Věková kategorie *
Tematická kategorie *
Obrázek *
Required
Text k výtvarnému dílu *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of PřF UK. - Terms of Service