2021 m. spalio 11 ir 12 dienomis Delfinų terapijos centras kviečia į teorinį – praktinį seminarą šeimoms auginančioms vaikus su negalia
Seminaras orientuotas į šeimas esančias įvairiose negalios situacijose. Programos tikslas - gerinti šeimų, susiduriančių su negalia, gyvenimo kokybę ir stiprinti šeimos darną, ypatingą dėmesį skiriant socialinių įgūdžių lavinimui. Seminaro metu daug dėmesio bus skiriama praktinėms veikloms. Tikslią programą išsiųsime po registracijos patvirtinimo.
Dalyvavimas tik su galimybių pasu (GP).
Renginių metu privaloma laikytis LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų.
Užsiėmimai gali būti fotografuojami, filmuojami, todėl informuojame, kad jūs ir jūsų vaikas galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar medija priemonėse.
Renginys finansuojamas padedant Europos Sąjungai, įgyvendinant 2014–2020 m. Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programos projektą BREAK „Įveikiant kliūtis vaikų reabilitacijoje: nuo korekcijos link inkliuzinio bendradarbiavimo“ (projekto numeris LT-RU-2-094). Programos interneto svetainė http://eni-cbc.eu/lr/lt/
Už seminaro turinį atsako Lietuvos jūrų muziejus. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

Email *
Kuriomis dienomis dalyvausite ? *
Vaiko vardas, pavardė *
Kontaktinis telefono numeris *
Dalyvio vardas, pavardė *
Vaiko amžius (pilni metai) *
Vaiko negalia. Įvardinkite diagnozę *
2021 m. spalio 11-12 dienomis galiojantis galimybių pasas (GP) *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy