Конференція "Органічне рослинництво: найкращі практики за 10 років" & "День Поля" на базі ПП "Агроекологія"
Шановні представники засобів масової інформації!

21-22 червня 2018 року ми проводимо спеціалізований ПОДВІЙНИЙ захід повністю присвячений найкращим практикам та технологіям вирощування органічних польових культур.

Перший день - Конференція "Органічне рослинництво: найкращі практики за 10 років" із залученням провідних фахівців: агрономів, консультантів, інших експертів на такі актуальні теми як:
- агротехніка та контроль бур'янів
- живлення та сівозміна
- насіння та захист посівів

Серед експертів підтвердили свою участь такі визнані фахівці як Олексій Качковський, Микола Биков, Олександр Мірненко, Сергій Козін, Леонід Фадєєв та інші.

Крім того, керівники та власники провідних господарств, що вже понад 5 років успішно впроваджують органічне виробництво, поділяться з Вами своїм досвідом, а саме:
- з чого вони починали;
- чи залучали зовнішніх консультантів та експертів;
- яку техніку вони використовують, чому саме таку і яка стратегія у виборі техніки;
- які культури вирощують і чому такі;
- яку впроваджувати сівозміну і як вона змінювалася на підприємстві;
- яких результатів було досягнено;
- позитивний та негативний досвід впровадження органічного виробництва;
- що б вони зробили по-іншому якби почали спочатку;
- нададуть відповіді на Ваші запитання.

Зокрема, серед директорів та власників провідних органічних господарств підтвердили участь: Гліб Лук’яненко (ПП "Агроекологія"), Олександр Ющенко (ПП "Галекс-Агро"), Андрій Пилипченко (агропромислова група "Арніка"), Віктор Щербачук (ТОВ "Дедденс Агро", ТОВ "Ріттер Біо Агро"), Роман Дяжук (ТОВ "Дунайський аграрій"), Олексій Язиков (ТОВ "Жива нива").

Серед особливих гостей конференції - Харун Цичек (Harun Cicek) - експерт органічного рослинництва в умовах дефіциту вологи з FiBL, Швейцарія.

Під час Конференції відбудеться виставка, на якій Ви зможете ознайомитись із виробниками сучасних засобів захисту рослин, допоміжних продуктів, добрив та техніки для органічного виробництва!

День Поля, що відбудеться 22 червня в ПП «Агроекологія» - компанії, що має більш ніж 30-річний досвід провадження органічного землеробства, - слугуватиме чудовим практичним продовженням Конференції. Цей захід буде присвячений саме методам підтримання балансу родючості ґрунту. У рамках Дня Поля учасники зможуть відвідати та порівняти посіви 12 сортів озимої пшениці та на власні очі побачити, як компанія працює з сидеральними культурами, заготовляє компост та живить ґрунт.
У програмі:
- демонстрація передової техніким і обладнання для боротьби з бурянами;
- техніка для основного обробітку поля;
- використання дрону для фітомоніторингу.

Після огляду поля, для охочих передбачена екскурсія на заводі ТОВ «Укролія» - знаного виробника якісної соняшникової олії!

Програма Конференції та Дня Поля незабаром буде доступна за посиланням: http://www.organicstandard.com.ua/ua/events та надіслана всім учасникам.

Захід має безпрецедентний формат поєднання теорії та практики! В одному місці зберуться всі визнані експерти.

До участі в Конференції запрошуються: сертифіковані органічні оператори, котрі мають досвід у веденні органічного господарювання та хочуть вдосконалити свої знання та навички, виробники, котрі бажають займатися органічним агровиробництвом, надавачі послуг в органічному рослинництві, зокрема виробники ЗЗР, добрив, техніки та інші бажаючі.

Реєстрація триває до 19 червня 2018 року!

Сергій Галашевський, директор ТОВ "Органік стандарт"
Гліб Лук'яненко, директор ПП "Агроекологія"
Торальф Ріхтер, експерт напрямку сільськогосподарських орних культур, Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія)

Назва ЗМІ *
Your answer
Адреса офіційного сайту
Your answer
Прізвище *
Your answer
Ім'я *
Your answer
Яку посаду Ви обіймаєте в компанії? *
Your answer
Контактний номер телефону *
Your answer
Електронна адреса (e-mail) *
Your answer
Чи бажаєте Ви відвідати завод ТОВ "Укролія"? *
Чи потрібен Вам номер в готелі? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Органік Стандарт. Report Abuse - Terms of Service