"Бібліотека в пошуку нових ідей". Освітній тренінг для бібліотекарів/ок з Донецької та Луганської областей
Програма ООН із відновлення та розбудови миру у партнерстві з Українською бібліотечною асоціацією (УБА) оголошує конкурс для участі бібліотекарів/ок публічних бібліотек Донецької та Луганської областей в освітньому тренінгу "Бібліотека в пошуку нових ідей" у м. Дніпро, що відбудеться 21-23 червня 2019 року.

Метою поїздки є ознайомлення працівників бібліотек цільових громад Програми із новими бібліотечними послугами та сучасними форматами публічних заходів для перетворення бібліотечного простору на дієвий центр громади.

До участі запрошуються бібліотекарі/ки з цільових громад Програми ООН із відновлення та розбудови миру
- у Донецькій області: Добропілля, Дружківка, Покровськ, Мирноград, Слов`янськ, Сіверська ОТГ, Соледарська ОТГ, Новгородське, Світлодарськ, Мангушський р-н, Волноваха, майбутня Вугледарська ОТГ, майбутня Сартанська ОТГ, Великоновосілківський р-н, Красногорівка і Мар’їнка
- у Луганській області: Лозно-Олександрівська, Привільська, Троїцька, Нижньодуванська, Біловодська, Красноріченська ОТГ, м. Попасна, Золоте, Щастя, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кремінна, смт Мілове, Станиця Луганська, Новоайдар, Гірське, Широкий, Красна Талівка.

Витрати на проживання, харчування та проїзд учасників потягом з Донецької та Луганської областей покриваються за рахунок організаторів. Трансфер по Донецькій та Луганській області вважається власним внеском учасників і не відшкодовується.

Кінцева дата подання заявок на участь у тренінгу - 4 червня 2019 р. За конкурсом будуть відібрані 30 бібліотекарів/ок із цільвих громад Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

ПІБ *
Your answer
Email *
Your answer
Область *
Населений пункт *
Your answer
Назва бібліотеки *
Your answer
Чому б Ви хотіли взяти участь в освітньому тренінгу? *
Your answer
Які практичні навички Ви б хотіли здобути за результатами тренінгу? *
Your answer
Які найпопулярніші заходи відбулися у Вашій бібліотеці протягом останніх 6 місяців? *
Your answer
Я вегетеріанка/ець
Я даю згоду на обробку моїх персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних” *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service