Cilvēces lielākās garīgās tradīcijas un ietekmīgākās reliģijas - ieskats to sākotnē, mijiedarbībā un attīstībā
Apmācības notiks 11., 12., 13.oktobrī 2019.gadā NVO namā, Ieriķu ielā 43A no 10.00 - 17.00
Lektors - Valdis Svirskis, Filozofs, vieslektors. Filozofijas zinātņu maģistrs (LU,1998), filozofijas un reliģisko ideju vēstures pasniedzējs dažādās mācību iestādēs
Apmācību ietvaros tiks sniegs plašāks ieskats par senākajām un mūsdienās nozīmīgākajām cilvēces garīgajām tradīcijām.
Mērķa grupa: Latvijas kultūras darbinieki, valsts un pašvaldību institūciju darbinieki, kultūras un izglītības iestāžu darbinieki, sociālie darbinieki, kā arī NVO pārstāvji - cilvēki, kuri savā darbā saskaras ar starpkultūru un ikdienas komunikācijas problēmām ar līdzcilvēkiem , kas paši veic dažādas starpkultūru aktivitātes.
Principā - visi cilvēki, kuri ikdienā tiekas, strādā, darbojas ar dažādu tautību cilvēkiem.
Latvijā līdzās pastāv dažādas reliģijas un pamazām ienāk kopā ar iebraucējiem arvien jaunas, svešas, nesaprotamas reliģijas Lai nerastos konflikti, nepieciešams iepazīt šīs reliģijas, tā preventīvi novēršot savstarpēju naidu, neuzticēšanos, cilvēku savstarpēju norobežošanos. Apmācību ietvaros tiks sniegs plašāks ieskats par senākajām un mūsdienās nozīmīgākajām cilvēces garīgajām tradīcijām - Indoeiropeiskā tradīcijas sākotne: senie ārji, Vēdas un Eiropa, Semītiskās tradīcijas koks: Jūdaisms un Islāms. Kristietība, Islāms un sūfisms, Tālo Austrumu tradīcija: Debesis, rituāls un Dao.
Sektantisms, fundamentālisms un misticisms. Reliģiju un garīgo prakšu perspektīvas cilvēces izaugsmes un tehnoloģiju attīstības kontekstā.
Vārds, uzvārds *
Pārstāvētās organizācijas/iestādes nosaukums *
Tālruņa numurs *
E-pasts *
Šajā pieteikuma formā minētie personas dati nepieciešami, lai nodrošinātu Jūsu dalību pasākumā, kā arī lai nodotu informāciju projekta finansētājam uzraudzības funkciju veikšanai. Aizpildot pieteikuma formu elektroniskajā vidē, Jūs piekrītat, ka Jūsu personas dati nonāk biedrības „Sadarbības platforma” rīcībā un ka tie var tikt nodoti trešajām pusēm, kas sadarbojas ar minēto biedrību, sniedzot finansējumu Latvijas mērogā. Piesakoties dalībai piekrītiet, ka norises tiek fotografētas un filmētas, un šie materiāli vēlāk tiks izmantotas publicitātes pasākumu nodrošināšanai, publicējot sociālajos tīklos un medijos.Dalībnieks var iebilst pret sevis filmēšanu vai fotografēšanu pasākumā un pieprasīt pārtraukt tās tikai gadījumā, ja konkrētajā materiālā dalībnieks ir tieši identificējams, un biedrībai "Sadarbības platforma" ir tehniski iespējams dzēst konkrēto dalībnieku un/ vai neizmantot konkrēto fotogrāfiju. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy