Reģistrēšanās tiešsaistes semināram “Vieda un atbildīga pašvaldību ēku apsaimniekošana”

Aicinām pašvaldības, energopārvaldniekus, publisko ēku apsaimniekotājus, siltumapgādes uzņēmumus, plānošanas reģionu pārstāvjus un citus interesentus pievienoties tiešsaistes semināram platformā Zoom, kur kopā ar Jums vēlamies vērst uzmanību uz ilgtspējīgu ēku apsaimniekošanas, siltummezgla un ventilācijas sistēmu apsaimniekošanas, kā arī zemas temperatūras centralizētās siltumapgādes sistēmas piemēriem un risinājumiem.
Pasākuma pilna programma pieejama šeit: http://jauna.vidzeme.lv/upload/EFFECT4buildings/Apsaimniekosana_3DEC_programma.docx
Aicinām līdz 2.decembrim pieteikt savu dalību, aizpildot zemāk esošo anketu.

!! Piekrītu, ka Vidzemes plānošanas reģions, reģ. Nr. 90002180246, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, e-pasts: vidzeme@vidzeme.lv, veic manu fizisko personu datu apstrādi un nodod manus datus, kas nepieciešami saistībā ar Vidzemes plānošanas reģiona organizēto 3.decembra semināru "Vieda un atbildīga pašvaldību ēku atjaunošana". Informējam, ka pasākums var tikt ierakstīts, un pasākuma laikā iegūtie video un foto materiāli var tikt izmantoti Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) kā valsts pārvaldes iestādes Valsts pārvaldes iekārtas likuma 10.panta 7.daļā noteiktā publiskā pienākuma - informēt sabiedrību par savu darbību, izpildei. Ja pret to iebilstat, lūdzam informēt pirms pasākuma vai pasākuma laikā.
1. Vārds, uzvārds *
2. Pārstāvētā organizācija *
3. Amats
4. E-pasta adrese *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy