מחקר בנושא קשר עם ההורים בילדות ויחסים זוגיים בבגרות
שלום רב,

שמי אילנה יורוביצקי , ואני סטודנטית לתואר שלישי בפקולטה לחינוך באוניברסיטת חיפה.
הנני פונה אליך לבקש את אישורך להשתתפות במחקר, שמתבצע במסגרת עבודת דוקטורט בהנחיית פרופ' הדס ויסמן.

המחקר עוסק בקשר עם ההורים בילדות ויחסים זוגיים בבגרות באופן כללי, וכן באופן ספציפי בהקשר של אוכלוסיית העולים ממדינות בריה"מ לשעבר. המחקר מתמקד בנשים, ומיועד לנשים שעלו ממדינות בריה"מ לשעבר בתקופת הילדות, הנמצאות בזוגיות עם עולה מבריה"מ או עם יליד הארץ, וכן לבני זוג ששניהם ילידי הארץ.
מטרת המחקר היא ללמוד על חוויית הקשר עם ההורים במהלך הילדות, והקשר של חוויה זו למאפיינים של הזוגיות בהווה. כמו כן, המחקר בודק את הייחודיות של קשר זה באוכלוסיית העולים מדינות בריה"מ לשעבר.
מחקר זה הינו משמעותי בפיתוח מודעות והבנה טובה יותר של היבטים רגשיים-חברתיים בזוגיות, המאפיינים את אוכלוסיית העולים ממדינות בריה"מ, וכתוצאה מכך, פיתוח שיטות התערבות ייעוציות-טיפוליות שעשויות לתרום לזוגיות מספקת ומיטיבה. המחקר עשוי להועיל בכך שהוא מאפשר עיבוד של רגשות ותחושות לגבי העלייה והקשר הזוגי, המובילים להתבוננות עצמית ולמידה.

לפניך מספר שאלונים. אנא קרא/י בתשומת לב את ההוראות המתייחסות לכל שאלון בנפרד, וסמן/י את התשובה הנכונה ביותר עבורך. הזמן המשוער שנדרש למילוי כל השאלונים הוא כ-30 דקות.

חשוב לציין כי לפני ההשתתפות במחקר, את/ה מתבקש/ת לסמן V במקום המיועד לכך על מנת לאשר שהנך מסכים/ה להשתתף במחקר. הסכמה זו איננה מחייבת ותוכל/י להפסיק את השתתפותך במחקר בכל רגע ללא כל פגיעה בך. כמו כן, חשוב שתדע/י כי השאלונים עוסקים בנושאים רגשיים אישיים, ועשויים לעורר תחושות ורגשות שונים במהלך ההשתתפות במחקר או לאחריה.

השאלונים הינם אנונימיים ודיסקרטיים, והם משמשים לצורכי מחקר בלבד. יעשה שימוש במספרי קוד, והנתונים לא יועברו במתכונתם הגולמית לגורם כלשהו מחוץ לצוות המחקר, והגישה אליהם תתאפשר לצוות המחקר בלבד. פרסום ממצאי המחקר ייערך באופן שלא יאפשר את זיהויך.

נודה לך מאוד אם תסכימי להשתתף במחקר. במקרה שאת/ה מעוניין/ת לקבל מידע נוסף על המחקר, ניתן ליצור קשר עם החוקרת בטלפון או במייל.

חשוב: בזמן מילוי השאלון מומלץ להשאיר את החלון שבו האתר פתוח כדי לשמור את התשובות שהוקלדו זאת על מנת להימנע מיציאה מהקישור לאתר שגורמת למחיקה של התשובות שכבר הוקלדו.

בתודה,
אילנה יורוביצקי
טל' 054-7513001
מייל: ilana.yy@gmail.com
הסכמה להשתתפות במחקר *
Required
קוד משתתף
כעת נבקש ממך ליצור קוד לשאלונך. הקוד נועד לקישור בין שני חלקי המחקר, תוך שימור האנונימיות המלאה. אנא צר/י קוד עבור שיכלול את המרכיבים הבאים בסדר המפורט: 3 אותיות ראשונות של שם אמך (בעברית), מס' אחים במשפחה (כולל אותך), הסימן @, חודש לידה (2 ספרות, 01 עד 12) ושנת לידה (4 ספרות). הקוד יכלול סה"כ 11 תווים, ויהיה כולו ברצף וללא רווחים. לדוגמה, אם לאמך קוראים אילנה, אתם שני אחים במשפחה (כולל אותך), ונולדת במרץ 1986, הקוד יהיה: איל2@031986.
אנא הכנס/י את הקוד שלך כאן *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy