Request edit access
Reinkarnacja sztuki mediów - trzy pytania
Grupa exonemo (http://exonemo.com/), Centrum Sztuki i Mediów w Yamaguchi (YCAM) i Centrum Sztuki WRO w ramach Biennale Sztuki Mediów WRO 2019 wspólnie prezentują wystawę Reinkarnacja sztuki mediów, która po swojej premierze w Japonii z okazji piętnastolecia YCAM, w Centrum Sztuki WRO zostanie zaprezentowana w roku trzydziestej rocznicy tej instytucji.
Ta szczególna wystawa, na którą składają się "martwe" dzieła-obiekty sztuki, audio-przewodnik dla zwiedzających, wywiady z artystami i ankieta, służy jako narzędzie do badania tajemnicy działania sztuki. Opracowanej przez exonemo ankiety dotyczącej trwałości i przyszłości sztuki, używamy w kontekście Biennale WRO 2019, w celu zebrania opinii artystów na temat trwałości i kruchości sztuki (mediów). Pytania z ankiety posłużą jako oś wideo-rozmów z artystami uczestnikami Biennale WRO 2019, realizowanych podczas wydarzenia. Wyedytowane rozmowy, na bieżąco wprowadzane do wystawy Reinkarnacja sztuki mediów w Centrum Sztuki WRO, poszerzą jej zakres i znaczenie.

Artystów biorących udział w Biennale WRO 2019 CZYNNIKLUDZKI/HUMAN ASPECT oraz tych, którzy współpracowali z nami w przeszłości, prosimy o wypełnienie załączonej ankiety.
Bardzo dziękujemy!

*Odpowiedzi na pytania są dobrowolne (do maks. 1000 znaków)
*Prosimy o wypełnienie poniższej ankiety do 30 września
*Odpowiedzi na pytania nie będą upubliczniane bez uprzedniej zgody ich autorów

Imię *
Your answer
E-mail *
Your answer
Czy myślisz o długości życia twoich własnych dzieł? Jeśli tak, opisz jakie są twoje przemyślenia.
Your answer
Zakładając, że możesz podróżować w czasie, w jaki sposób chciałbyś/chciałabyś zastać swoje prace za 100 lat?
Your answer
Ponieważ istnieje wiele różnych definicji "śmierci" w kontekście istnietnia człowieka, jak dokładnie zdefiniował/a byś śmierć dzieła sztuki?
Your answer
Jeśli masz inny komentarz lub prośbę, możesz się nimi podzielić.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service