Театр & Музей: взаємо-ДІЯ / 15-16 листопада 2018 р. / м. Київ
Міжнародний театрально-музейний форум «Театр & Музей: взаємо-ДІЯ» проводиться Національною спілкою театральних діячів України у партнерстві з Музично-меморіальним музеєм Соломії Крушельницької у Львові за підтримки Українського культурного фонду.

Формат заходу: активно-спонукальний - взаємо-ДІЯ спрямована на обмін досвідом та заохочення учасників до пошуку шляхів подолання існуючих перешкод задля співпраці на основі спільних цінностей і фахових пріоритетів

Учасники: Представники театрів та музеїв України, зокрема театральних музеїв та меморіальних музеїв, присвячених особистостям, діяльність яких пов’язана з театром. Розуміючи, що питання, які будуть розглядатись на форумі є актуальними не лише для театральних музеїв, ми також запрошуємо інші музеї реєструватись до участі в форумі. Звертаємо вашу увагу на те, що кількість учасників форуму обмежена до 60 осіб.
Реєстрацію відкрито до 10 листопада 2018 р.

Будь ласка, зверніть також увагу на те, що ця реєстрація є попередньою. Після реєстрації ми відправимо на вказану Вами електронну адресу підтвердження участі та детальну програму форуму.

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою: info@nstdu.com.ua

Email address *
Ім'я *
Your answer
Прізвище *
Your answer
Назва організації *
Your answer
Посада в організації *
Your answer
Місто або населений пункт *
Your answer
Чи плануєте Ви брати участь в усіх сесіях форуму? *
Ваші очікування від форуму: *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Національна спілка театральних діячів України. Report Abuse - Terms of Service