Повик за волонтери Станица. Студентска 7.0
Младински образовен форум (МОФ) во рамки на Проектот за образовни центри за советување и алумни стипендисти на Фондациите Отворено Општество ја организира седмата „Станица: Студентска“ на 23 април на Правниот факултет „Јустинијан Први“ - Скопје. На овогодинешната Станица Студентска ќе биде организиран саем на младински организации, паралелни предавања во две простории, работилници и chill out зона.
Име и презиме *
Your answer
Години *
Your answer
Контакт мејл *
Your answer
Телефонски број *
Your answer
Koментар
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of MOF. Report Abuse - Terms of Service