QUIZ SHOW 19/05/2023 PREZO RESTAURANT

Prísť môžete samozrejme aj skôr, odporúčame okolo 19. hodiny. Pohodlne sa usadíte k vášmu stolu a môžete si objednať niečo z ponuky reštaurácie. Tešíme sa na vás. Náš multimediálny kvíz funguje na princípe okamžitých odpovedí na Vašom mobilnom zariadení, do ktorého si kapitán nainštaluje appku ( qr kód je na obrázku nižšie, prípadne si prosím vo vašom store nájdite aplikáciu QuizXpress Smart Buzzer ) . Na každú otázku je časový limit. Nie je čas googliť a podvádzať. Hráme o sošku Oscara, tímy na prvých troch miestach získajú vouchre do PREZO restaurant. Gró tejto hry je zábava. Nezabudnite si pred kvízom nabiť zariadenie, na ktorom budete hrať ( mobilný telefón, tablet ). 

 

Techologický odsek :

1. Vaše zariadenie sa musí pripojiť na wi-fi sieť QUIZSHOW, heslo je qspoprad
2. táto sieť slúži len na kvíz, nemá prístup na internet
3. pokiaľ počas prestávky opustíte so zariadením priestor konania kvízu ( WC, Terasa, fajčiarske priestory) je dosť pravdepodobné, že váš telefón vyhľadá a pripojí sa k sieti s internetom ( PREZO wi-fi ) preto vás prosíme, po návrate na miesto pri stole si skontrolujte, či máte zariadenie pripojené k sieti QUIZSHOW.
4.  Pokiaľ zabudnete telefón / tablet nabiť, vždy máme k dispozícii 7 ks telefónov určených a nastavených len pre kvíz, radi vám ich poskytneme, taktiež pokiaľ vám telefón bežne "štrajkuje " ...

 

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Názov Tímu *
 Počet osôb (2-8) *
V prípade, že sa náhle z rôznych dôvodov kvízu nebudete môcť zúčastniť, prosím Vás pošlite sms s názvom tímu, ktorý sa nezúčastní na tel č. +421917636249, ďakujem.
Pokladničný doklad ( suma za celý tím ) mi postači v elektroniockej podobe zaslaním na môj e-mail *
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov uvedených vo formulári podľa zák. č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas bude slúžiť na účely registrácie tímu do súťaže QUIZ SHOW mojou emailovou adresou, taktiež na zasielanie pozvánok na každé ďalšie podujatie Quiz Show na moju e-mailovú adresu. Môj email nebude poskytovaný tretím stranám. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať na email : rado@quizshow.sk
*
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy