Пропозиції до бюджету Лановецької міської ОТГ на 2020 рік
ВПЛИВАЙ НА БЮДЖЕТ СВОЄЇ ГРОМАДИ!
Шановні жителі ЛАНОВЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ! Впливайте на місцеву бюджетну політику - надайте свої пропозиції, яким чином повинні бути скеровані кошти бюджету громади в наступному році! Бюджет громади – це гроші громади, Ваші гроші!
Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий - ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчика на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Також це можуть бути вже підготовлені проекти, в аналогічних сферах. Головне – щоб надана пропозиція чи проект були в межах повноважень міської влади, чітко та конкретно сформульовані (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об'єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).
Всі зібрані пропозиції будуть систематизовані та скеровані до ЛАНОВЕЦЬКОЇ міської ради для врахування при підготовці проекту бюджету Лановецької міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік, а також оприлюднені.
ПРІЗВИЩЕ, ІМ'Я, ПО-БАТЬКОВІ *
Your answer
ВІК *
Your answer
АДРЕСА ПРОЖИВАННЯ *
Your answer
КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН
Your answer
АДРЕСА ЕЛЕКТРОННОЇ СКРИНЬКИ
Your answer
ПРОПОЗИЦІЯ ДО МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ (МОЖНА ДЕКІЛЬКА) *
Your answer
ДЯКУЄМО ЗА НАДАНУ ПРОПОЗИЦІЮ!
Ваша активність – єдина запорука збереження та належного витрачання Ваших грошей в бюджеті громади!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service