Kursy Tańców Swingowych 2019/2020
Dziękujemy serdecznie za zainteresowanie światem tańców swingowych. Staramy się każdego dnia szerzej otwierać drzwi do niego. Biorąc udział w zajęciach stajesz się częścią polskiej i światowej społeczności tańczącej do muzyki swingowej. Dołączasz też do naszej katowickiej grupy :-)

Zajęcia wystartowały 16 września i w tej formie potrwają do 19 grudnia. Nadal zapraszamy do rejestracji zarówno tych, którzy mieli do czynienia z tańcami swingowymi, jak i nowe osoby. Szczegółowy Harmonogram, Cennik i Regulaminy na www.swingcity.pl.

GRUPY OD PODSTAW - SZKOLORZE
Wszystkich, którzy chcą zacząć przygodę ze Swingiem zapraszamy na poziom Szkolorze. Można dołączyć jeszcze do grup Lindy Hop w poniedziałki o 21:00 i wtorki o 18:20, pod warunkiem wzięcia udziału przed zajęciami w indywidualnej lekcji. Aby skorzystać z tej opcji prosimy o maila na swingcity.katowice@gmail.com lub kontakt pod nr 693 40 60 42.

Od 22 października zapraszamy na nowy kurs Od Podstaw:
- Lindy Hop - Wtorki 17:00

KONTYNUACJA ZAJĘĆ
Naszych kursantów zapraszamy na zajęcia Lindy Hop na 4 poziomach, Authentic Jazz i kontynuację Bluesa. Wybieracie preferowane zajęcia i opisujecie krótko swoją przygodę z Lindy Hop. Na tej podstawie przydzielamy Was do wybranej grupy lub proponujemy bardziej naszym zdaniem odpowiednią.

Rejestracja na grupę Szmaterloków (i wiele innych grup) została zamknięta z powodu braku miejsc.

PŁATNOŚCI
Wypełnij dokładnie Formularz, zwracając uwagę na adres e-mail. Nr telefonu służy nam wyłącznie do nagłych wypadków. Pamiętaj, że warunkiem wpisania na listę uczestników jest opłacenie Swingonamentu za kursy, które wybierzesz. Szczegóły na: http://swingcity.pl/cennik/ i w mailu potwierdzającym rejestrację. Ze względów organizacyjnych Swingonament opłacamy za połowę września i październik lub dla oszczędnych mamy opcję całego trymestru.

Wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w więcej niż jednym kursie prosimy o kolejne wypełnienie Formularza.

REGULAMINY
Regulamin RODO W SWING CITY, którego akceptacja jest warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu, jest do przeczytania pod adresem: http://swingcity.pl/regulamin/. Znajduje się tam również krótki Regulamin Kursów.

KONTAKT
Wszelkie pytania prosimy kierować na swingcity.kursy@gmail.com lub pod nr telefonu 693 40 60 42.

POZIOMY

SZKOLORZE
Poziom od podstaw dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć naukę tańców swingowych. Nie wymagamy żadnego doświadczenia tanecznego, nie wymagamy rejestracji w parach, nie wymagamy talentu, predyspozycji czy umiejętności słuchania muzyki. Prosimy tylko o trochę cierpliwości i to nam wystarczy.

FACHMANY
Poziom zajęć solowych dla osób, które mają doświadczenie z tańcami swingowymi w parach lub czują się na tyle pewnie z ruchem i muzyką, że nie chcą zaczynać od podstaw.

KAMRATY
Poziom dla osób, które miały już styczność z tańcami swingowymi czy to na naszych zajęciach, czy na warsztatach. Wiedzą co to jest Rockstep czy Groove Walk, złapały bakcyla i teraz chciałyby kontynuować przygodę.

HUNCWOTY
Poziom dla wszystkich na dobre zadomowionych w naszym Studiu. Na tym poziomie podstawy są wyłącznie do szlifowania, a pracujemy nad wariacjami i muzyką.

MAJSTRY
Znamy się już długo z zajęć, warsztatów i potańcówek. Triple, Rockstepy i Groovy nie mają przed nami tajemnic, a Swingouty robimy w całości i na wyrywki. Również muzyka czy szybsze tempo nie są nam straszne.

SZMATERLOKI
Nasz najwyższy poziom, na którym spotkacie między innymi Instruktorki, Instruktorów czy Grupę Pokazową. Zajęcia na które nie można się zapisać, trzeba dostać do niej zaproszenie.

Do zobaczenia na zajęciach!
Nazwisko i Imię *
Your answer
Adres e-mail (sprawdź dokładnie) *
Your answer
Nr telefonu *
Your answer
Nazwisko i Imię Partnera/ki (jeśli nie masz, wpisz 'BRAK', poszukamy kogoś) *
Your answer
Rejestruję się na: *
Krótki opis Twojej przygody ze Swingiem (jeśli zaczynasz, wpisz 'BRAK') *
Your answer
Skąd wiesz o Swing City Katowice?
Chcę otrzymywać newsletter i być na bieżąco: *
Akceptuję Regulamin "RODO w Swing City": *
Pytania/Uwagi:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service