Zakładanie konta organizacji Związku OSP na platformie Google Suite
Związek OSP RP w roku 2016 podpisał porozumienie o współpracy z firmą Google w ramach której otrzymał dla swych struktur oraz członków (OSP) bezpłatny dostęp do pakietu Google for Works. Udostępnione narzędzia umożliwiają m.in możliwość zakładania kont pocztowych, wykorzystanie dysku wirtualnego, prowadzenie kalendarza, opracowanie i publikację on-linowych formularzy i ankiet, wspólną edycję dokumentu przez kilku użytkowników, zakładanie i budowę witryn internetowych, organizację "klas" do e-learningu, oraz narzędzie do wideokonferencji Meet.

Zachęcamy do wykorzystania takich narzędzi w działalności Związku oraz w OSP.

Poniższy formularz jest zgłoszeniem do założenia konta Google.
Aby założyć konto, proszę podaj poniżej swoje dane osobowe:
Email *
Imię *
Nazwisko *
Województwo *
Powiat
Gmina lub miasto
Przynależność do OSP *
Funkcja w OSP lub Związku OSP *
Preferowany adres e-mail na platformie Google *
Dla członków OSP przewidujemy adresy z końcówką @osp.org.pl, a dla członków i działaczy ZOSP RP @zosprp.org.pl
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujętych w powyższym formularzu przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej z siedzibą w Warszawie przy ul. Oboźnej 1, dla potrzeb niezbędnych do obsługi konta organizacji na platformie Google for Works, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000) oraz zgodnie z Klauzulą Informacyjną dostępną tutaj: https://sites.google.com/zosprp.org.pl/obowiazek-informacyjny

Wyrażenie zgody obejmuje również przetwarzanie dla celu archiwizacji dokumentów, co jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze.
*
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Report Abuse