A może tak Parę Godzin Javy?
Cześć!

Po moich wystąpieniach na różnych konferencjach otrzymywałem od Was feedback, że "fajnie by było mieć z tobą szkolenie". Taka okazja nadarzy się wkrótce. ;-)

Niestety, wszyscy żyjemy teraz w "ciekawych czasach". Na szczęście są też pozytywne aspekty całej tej sytuacji, można teraz brać udział w szkoleniu zdalnym bez wychodzenia z p̶i̶w̶n̶i̶c̶y̶  domu.
Wielu z Was zgłasza też, że "firma mnie nie puści na trzy dni" albo "nie mam tyle wifecoinów, żeby cały weekend mieć na szkolenie"...

Odpowiedzią na to są "szkolenia modułowe". Zamiast robić wyrwę w pracy/życiorysie na 2-3-4 dni i omawiać kobylaste zagadnienia, możemy spotkać się tylko na parę godzin i zrobić od początku do końca jeden rozsądny zakres. To daje nam dużą elastyczność w zakresie terminów oraz eliminuje sytuacje "pół już wiem, to po co płacić za całość?" albo "szkoda wtopić z góry tyle kasy, bo może mi się nie spodoba".

Wszystkie moje szkolenia nie są wyłącznie "teoretyczne". Oczywiście, teoria też jest (i to nie tylko w formie suchego wstępu), ale szkolenia te są zawsze w formie warsztatowej: teoria przeplata się z praktyką, żeby było wiadomo co działa i dlaczego. W trakcie odpowiadam na pytania (te na temat, rzecz jasna).

Teraz pora na żenującą prośbę prowadzącego: jeśli masz ochotę wziąć udział w jednym lub kilku takich modułach, dopisz się proszę w tym formularzu. Adresy e-mail nie będą nigdzie przekazane, nikomu udostępnione, nie będę oferował super garnków ani pościeli z wielbłądziej wełny. Po prostu dowiesz się, kiedy będzie możliwość wzięcia udziału w interesującym Cię module.

Do zobaczenia!
Piotr

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Preferowany czas modułu
Kręcą mnie zagadnienia
Luźne wnioski, uwagi wszelakie, skargi i zażalenia ;-)
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Przybyl.org. Report Abuse