Edukacja domowa - formularz
Jeśli jesteście chętni do podjęcia współpracy z Niepubliczną Szkołą Podstawową MOST w Książenicach w zakresie edukacji domowej dla Waszego dziecka (czyli realizowania obowiązku szkolnego poza placówką), jako pierwszy krok - wypełnij ten formularz.
W mailu zwrotnym otrzymasz odpowiednie wnioski i dokumenty (wymagane w formie papierowej i podpisanej), oraz szczegóły kolejnych kroków i działań.
Zgłoszenie poprzez ten formularz nie jest jednoznaczne z przyjęciem do szkoły. Decyzja zostanie wydana po poprawnym wypełnieniu oraz dostarczeniu wymaganych dokumentów.
Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub porozmawiać, prosimy o wypełnienie ostatniej sekcji z pytaniami. Skontaktujemy się z Wami!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko dziecka *
Data i miejsce urodzenia dziecka *
Adres zamieszkania dziecka *
Klasa do której dziecko otrzymało promocję lub rozpoczyna naukę we wrześniu 2022 (w roku szkolnym 2022/2023 przyjmujemy dzieci z klas 0-3) *
Aktualne miejsce opieki i edukacji dziecka (przedszkole, szkoła, dom, inne - prosimy o podanie nazwy i miejscowości). W przypadku szkoły prosimy o podanie dokładnej nazwy, *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Most. Report Abuse