W związku z możliwością pozyskania dodatkowych środków na realizację przedsięwzięć w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR) zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety, która pomoże nam określić oczekiwania mieszkańców naszego obszaru. Przyznanie LGD środków na realizację dodatkowych zadań wymagać będzie w dalszej kolejności wprowadzenie zmian do strategii (LSR). Środki pozyskanie w ramach tzw. bonusa dla LGD, za prawidłowa realizację zadań w ramach PROW 2014-2020, można będzie przeznaczyć tylko i wyłącznie na operacje związane z rozpoczęciem działalności gospodarczej lub rozwojem działalności gospodarczej w ramach, których zostaną utworzone nowe miejsca pracy. Dziękujemy za wypełnienie ankiety.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Pytanie 1. Jakimi działaniami w ramach LSR jest Pan / Pani zainteresowany / a ?
Pytanie 2. Czy jest Pan / Pani zainteresowany / a otrzymaniem dotacji w formie premii (100%) na założenie działalności gospodarczej w wysokości 50 000,00 zł ?
Clear selection
Pytanie 3. Czy ma Pan / Pani pomysł na założenie swojego biznesu i będzie Pan / Pani chciał (-a) złożyć wniosek o dofinansowanie w II półroczu 2019 roku ?
Clear selection
Pytanie 4. Czy jesteś zainteresowany (-a) otrzymaniem środków (do 60%, max. 160 000,00 zł) na rozwój swojej firmy, która funkcjonuje na obszarze LGD od co najmniej 12 miesięcy ?
Clear selection
Submit
Clear form
This form was created inside of Lokalna Grupa Działania Ziemi Sandomierskiej. Report Abuse