🗓️ Już 19 maja o 12:00 odbędzie się kolejny bezpłatny webinar nt. równościowego zarządzania NGO
– ostatnie spotkanie poświęcone bezpiecznemu i równościowemu środowisku pracy w organizacjach pozarządowych. Spotkanie potrwa 90 minut. Link do spotkania zostanie przesłany przed webinarem na wskazany poniżej email.
Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju
Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.