Přihláška na online workshop Digitální facilitace Impact Academy
Email *
Vyplňte termín workshopu, který jste si vybrali z aktuální nabídky: *
NEJBLIŽŠÍ TERMÍN WORKSHOPU JE 3.6. OD 9.30 DO 12:00. Přehled aktuálních termínů workshopu najdete na našem webu: https://impactacademy.cz/workshopy/digitalni-facilitace/
Jméno a příjmení účastníka *
Kontaktní telefon: *
Jméno, příjmení a e-mail dalších účastníků z organizace
Vyplňte pokud jste se rozhodli účastnit ve více účastnících za jednu organizaci.
Název organizace
Uveďte prosím zejména v případě, že má být faktura vystavena na organizaci či firmu.
Fakturační adresa: *
Uveďte ULICI, PSČ, MĚSTO. V případě vystavení faktury pro organizaci, uveďte adresu sídla organizace.
IČO
Platební podmínky *
Účastnický poplatek účastník/organizace uhradí bankovním převodem na základě faktury, kterou Vám pošleme na výše uvedenou e-mailovou po obdržení Vaší přihlášky. Splatnost faktury je 7 dní. Pokud faktura nebude uhrazena do data její splatnosti, Vaše přihláška bude zrušena a místo na kurzu se uvolní pro další zájemce. Součástí poplatku za kurz jsou studijní materiály a drobné občerstvení.
Souhlas se storno podmínkami *
Vaše přihlášení na kurz se v momentě odeslání této přihlášky stává závazným. Z kurzů se můžete odhlásit zasláním e-mailu na adresu ucimese@impactacademy.cz. Potvrzení o přijetí e-mailu Vám bude zasláno co nejdříve.Odhlášení z kurzu bez poplatku lze provést nejpozději 14 kalendářních dnů před konáním objednaného kurzu. Zrušíte-li svou účast na kurzu později než 14 kalendářních dnů před jeho konáním, bude vám účtováno 50 % z ceny kurzu. Zrušíte-li svou účast na kurzu později než 7 kalendářních dnů před jeho konáním, případně se kurzu vůbec nezúčastníte, bude vám účtován účastnický poplatek v plné výši.Pokud se z jakýchkoliv důvodů náhle nemůžete kurzu zúčastnit, máte ještě možnost poslat za sebe náhradníka/náhradnici.
Ještě bystě měli vědět *
Impact Academy si vyhrazuje právo na změnu lektora/ky, data a místa konání nebo úplné zrušení kurzu z organizačních důvodů. Takové změny budou dány přihlášeným zájemcům včas na vědomí. V případě změny termínu konání kurzu účastník/ice dostane možnost zúčastnit se kurzu v náhradním termínu, nebo mu bude vrácena platba za kurz v plné výši.
Souhlas se zpracováním osobních údajů *
Zaškrtnutím políčka souhlasíte, aby Impact Academy (projekt organizace Institut aktivního občanství, z.s.) zpracovávala Vaše osobní údaje: jméno a příjmení, fakturační údaje, e-mail a telefon v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů Impact Academy uvedenými zde: https://impactacademy.cz/ochrana-osobnich-udaju/. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat na adrese ucimese@impactacademy.cz.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Institut aktivního občanství, z.s.. Report Abuse