Latvijas Ergoterapeitu Asociācijas biedru aptauja
Viens no svarīgākajiem faktoriem kvalitatīvu veselības aprūpes un sociālo pakalpojumu nodrošināšanā iedzīvotājiem ikvienā no aprūpes līmeņiem ir speciālisti, kas nodrošina veselības aprūpes procesu visos tā līmeņos, jeb cilvēkresursi – to kvalifikācija, atbilstošs skaits un reģionālais izvietojums. Pēdējo gadu laikā darba tirgū Latvijā ir strauji pieaudzis pieprasījums pēc ergoterapeitiem, tādējādi aktualizējot jautājumu par cilvēkresursu trūkumu, respektīvi, darba tirgus pieprasījumam nepietiekamu kvalificētu ergoterapeitu skaitu.

Biedrība “Latvijas Ergoterapeitu Asociācija”(turpmāk tekstā – LEA) ir nevalstiska organizācija, kuras viens no mērķiem ir veicināt ergoterapijas profesijas attīstību Latvijā. Saskaņā ar LEA Stratēģiju 2018.-2022. gadam kā viena no prioritātēm ir izvirzīta cilvēkresursu trūkuma ergoterapijā mazināšana, kā arī biedru profesionālās attīstības uzturēšana un veicināšana.

LEA valde ir sagatavojusi elektronisku anketu, lai apzinātu informāciju par praktizējošiem un arī nepraktizējošiem ergoterapeitiem, lai informāciju apkopotu, kas ļautu plānot un turpināt ergoterapeitu interešu aizstāvību dažādos līmeņos, plānot un organizēt iespējamus mūžizglītības pasākumus u.c.

*Anketas aizpildīšana prasīs 10 līdz 15 minūtes Jūsu laika!

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms