Box 21. Reading copies drsné severské krimi.

<h2>Autorská dvojice Anders Roslund a Borge Hellström poprvé v Česku!</h2>
<em>Do stockholmské nemocnice přivezou ztýranou ženu a lékaři zděšeně zjišťují, že byla brutálně zbičována. Jmenuje se Lydia, je z Litvy a stala se obětí obchodu s bílým masem – několik let žila uvězněna v luxusním bytě, dokud si neodpracuje „dluhy“. V téže nemocnici kriminalisté Ewert Grens a Sven Sundkvist pátrají po důkazech k usvědčení nájemného vraha, muže, jehož má Grens už pětadvacet let důvod upřímně nenávidět. Příběhy dvou lidí posedlých touhou po pomstě a trestu se protnou v nečekaném dramatu: s dvojicí těl provrtaných kulkami a nemocniční márnicí plnou rukojmí. Kdo je však viník a kdo oběť?</em>

Českým čtenářům se poprvé představuje autorská dvojice Anders Roslund a Borge Hellström, jedni z neproslulejších představitelů drsné severské detektivky - <strong>jejich kniha Three seconds získala v roce 2009 ocenění jako "nejlepší švédský krimi román roku" (Swedish Academy of Crime Writers)</strong> - a to je ve Švédsku, kde tvořil Stieg Larsson, co říct!

Box 2, napínavý příběh, oceněný mimo jiné <strong>Cenou města Stockholm jako "nejlepší román roku"</strong> za rok 2005, můžete mít dřív než ostatní. <strong>Pošleme vám (zdarma, samozřejmě), pracovní výtisk.</strong> Chceme pouze jedno. Recenzi.
<hr>
<h3>Kdo od nás dostane reading copies knihy Box 21? Pravidla jsou jednoduchá:</h3>
<ul>
<li>máte navštěvovaný blog, komunitu přátel na Facebooku, jste aktivní na Twitteru, máte blog na idnes apod.?</li>
<li> rádi čtete a ještě raději píšete?</li>
<li>máte rádi severskou detektivku?</li>
<li>stihnete zveřejnit recenzi do 17. dubna?</li></ul>
Pokud jste odpověděli čtyřikrát ano, jste book loverem, kterého hledáme! Vyplňte formulář (především adresu, kam máme knihu poslat). Máte na to přesně týden - 3. dubna s rozdáváním končíme!

Těšíme se na vaše recenze! <strong>Nakladatelství Knižní klub</strong><hr>

    This is a required question
    This is a required question
    This is a required question
    This is a required question