Шелест кроків. Реєстрація на прем'єру
«Шелест кроків» — документальний фільм-історія про життя й творчість видатних українських художників-монументалістів Ади Рибачук та Володимира Мельниченка, головний витвір яких — стіна Пам’яті на байковому цвинтарі — був знищений радянською владою після 13 років щоденної кропіткої праці митців...

Прем’єрний показ фільму відбудеться 19 листопада о 19:00 в Червоній залі Київського Будинку кіно (Саксаганського, 6).

«Шелест кроків» — стрічка про сьогодення і спогади, про смерть і життя, про розпач і щастя. Про Парк пам’яті на Байковому цвинтарі та про мозаїчний басейн «Зорі та сузір’я» перед палацом піонерів. Про дивовижне життя художника Володимира Мельниченка і про його нескінченну love story із Адою Рибачук. Про їхню спільну працю довжиною у життя. Про те що любов — це не дивитися очі в очі. Любов — це дивитися в один бік.

Ада пішла з життя у 2010-му. Але Володимир й досі чує її голос і кроки. Він працює в їхній майстерні, упорядковуючи архів, якого вистачить на цілий музей. Він створює нові шедеври. І кожну нову роботу він підписує двома іменами.
Ваше ім'я *
Ваш контактний e-mail
Чи бажаєте Ви відвідати перед показом прес-конференцію з командою стрічки та її головним героєм Володимиром Мельниченком?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy