NABÍDKA POMOCI (+ již existující iniciativy)
Toto je formulář pro NABÍDKY POMOCI, jež se zobrazí v MAPĚ POMOCI. Ta propojuje poptávku s nabídkou, důležité informace a nejrůznější zastřešující iniciativy, které aktivně pomáhají zvládnout pandemii koronaviru.

Zároveň budeme rádi, když nás prostřednictvím tohoto formuláře budete informovat o dalších důležitých iniciativách či informačních zdrojích, které v MAPĚ POMOCI dosud chybí.

Cílem MAPY POMOCI je vidět na jediném místě důležité informace, co se kde děje, co je kde potřeba a co kdo již dělá - a díky tomu přispět k propojení a koordinaci jednotlivých osob i aktivit tak, aby pomoc plynula co nejefektivněji.

NABÍDKU POMOCI dejte sami za sebe (jako jednotlivci), anebo nám vyplňte údaje o důležité pomáhající iniciativě, skupině, rozcestníku, firmě (ideálně se nejprve podívejte do MAPY, zda už tam náhodou není - ale není to nutné, s případnou duplicitou si poradíme :)

DŮLEŽITÉ ODKAZY:
-------------------------------------------------

FORMULÁŘ pro NABÍDKU pomoci je zde: >>> http://bit.ly/NABIDKA_POMOCI <<<

FORMULÁŘ pro POPTÁVKU pomoci je zde: >>> http://bit.ly/POPTAVKA_POMOCI <<<

MAPA POMOCI je zde: >>> http://bit.ly/MAPA_POMOCI <<<

DŮLEŽITÉ: Až bude Vaše nabídka úspěšně vyřízena, napište nám to prosím na: pomoc@milionchvilek.cz. My to v mapě označíme (ať tam nevisí věčně a nedochází tak ke zmatkům).

ZPĚTNÁ VAZBA: Napište nám, JAK TO DOPADLO. Pomohli jste někomu? Pošlete nám krátký příběh, jaké to bylo, ideálně i s fotkou z akce. Pozitivní příklady je třeba šířit dál! ;-) Napište nám na pomoc@milionchvilek.cz

-------------------------------------------------
Údaje, které uvedete do formuláře, budou viditelné všem. Vyplněním tedy dáváte souhlas se zveřejněním. Vyplňujte tedy jen to, co chcete, aby viděli ostatní (a co je důležité k realizaci pomoci).

Pokud nás chcete upozornit na důležité informace, které v mapě chybí, či potřebujete něco jiného, napište nám na pomoc@milionchvilek.cz
Nabízíte pomoc jako jednotlivec, nebo informujete o iniciativě, skupině či firmě atd.? *
Tento formulář je A) pro jednotlivé lidi, aby si individuálně mohli pomáhat mezi sebou NEBO B) zde také můžete vyplnit kontakty iniciativ, firem, skupin, rozcestníků, které jsou také pro nabídku pomoci. Ty také zařadíme do mapy - ať už s lokalitou, nebo celorepublikově.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy