BASIC LINE Замовлення

Замовте свою пару з BASIC LINE чи шукайте її на kachorovska.com // Order your BASIC LINE pair of pumps here or purchase them on kachorovska.com
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  Форми носочної частини / Top View on Toe Part

  Captionless Image

  Оберіть модель / Pick Up the Model

  Captionless Image

  Відтінки лаку, шкіри та замші "нюд" / Tones of "nude" leather, suede and patent leather

  Captionless Image
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  Особливості моделей *

  Через гостру форму носочної частини лодочки (особливо на 10 та 10,5 см) найкраще підходять на вузьку ніжку. Для решти, вони можуть бути маломірними. Також, будь-ласка, зауважте, що через особливості матеріалу, моделі з лаку щільніші за такі самі зі шкіри чи замші. Якщо ви невпевнені, щодо розміру, який може вам підійти - виміряйте свою ніжку (за формою нижче), або повідомте про свої особливості менеджеру - він проконсультує вас стосовно моделей.

  Зробіть заміри ноги // Make measurements of your foot.

  Captionless Image
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  Способи оплати, доставки та умови повернення

  СПОСОБИ ОПЛАТИ - Готівкою при отриманні товару від кур’єра або при придбанні товару в офісі. - Наложеним платежем при отриманні товару поштовими службами (Новою поштою, Автолюксом, Укрпоштою тощо). - Безготівковим переказом через систему Приват 24. ДОСТАВКА - Самовивіз товару з магазину за адресою вул. Боричів Тік, 35а, 1 поверх, з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 20.00, субота з 10.00 до 18.00. Оплата здійснюється на місці. - Доставка товару кур’єром по Києву здійснюється протягом 2-х робочих днів з моменту готовності замовлення. Оплата товару здійснюється кур’єру. Вартість доставки 50 грн. - Доставка товару по Україні існуючими перевізниками: Нова Пошта, Укрпошта, Автолюкс тощо (за бажанням замовника), за кошти покупця, з подальшим розрахунком зворотною доставкою (наложеним платежем), чи попередньою оплатою. ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН Термін повернення та обміну товару здійснюється протягом 14 календарних днів з моменту продажу, відповідно до законодавства України, за умови збереження цілісності упаковки та оригінальності товару. Вживаний та розпродажний товар обміну та поверненню не підлягає. СПОСОБИ ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІНУ: - Особисто до магазину. Кошти повертаються одразу при отриманні товару назад, за наявності необхідного артикулу, обмін товару здійснюється на місці. - Кур’єром чи існуючими перевізниками, за рахунок покупця. Перед відправленням товару назад, заповніть вказану форму, і з вами зв'яжеться оператор і надішле дані для повернення. Кошти повертаються протягом 2 тижнів з моменту отримання товару назад. - В разі здійснення обміну, доставка нового товару здійснюється на загальних підставах з моменту отримання попереднього товару назад.