Ankieta dla potencjalnych użytkowników aplikacji mobilnej e-Instytucja
Szanowni Państwo,
w związku z planowanym wdrożeniem nowej aplikacji mobilnej w zakresie świadczenia usług publicznych, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Wyniki posłużą do rzetelnej analizy i dostarczą niezbędnych danych w zakresie oczekiwań mieszkańców naszej Gminy.
Aplikacja mobilna e-Instytucja pozwoli Państwu uzyskać dostęp na urządzeniach mobilnych jak smartfon czy tablet do informacji o naliczonych podatkach i opłatach, sprawdzić aktualny stan zobowiązań i dokonać ich płatności. Aplikacja umożliwi przesyłanie prostych dokumentów i wniosków do Urzędu, dzięki temu sprawy będą mogli Państwo załatwiać w dogodnym dla siebie czasie, 24 godziny na dobę, bez wychodzenia z domu. Korzystanie z aplikacji będzie bezpłatne i dostępne dla wszystkich, aby móc w pełni korzystać z jego funkcjonalności niezbędne będzie posiadanie bezpłatnego Profilu Zaufanego, elektronicznego konta bankowego lub nowego e-dowodu osobistego.
Dziękujemy za Państwa rzetelność i cierpliwość przy wypełnieniu ankiety, wierzymy, że dzięki Państwa wkładowi aplikacja będzie spełniała wszystkie oczekiwania.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy