Reģistrācija 4. Latvijas Lauku kopienu parlamentam
​No 2019. gada 6. līdz 7. jūnijam Zaļeniekos notiks 4. Latvijas Lauku kopienu parlaments „JAUNĀS LAUKU PARADIGMAS", pulcējot lauku un mazpilsētu iedzīvotājus, viedokļu līderus, pašvaldību pārstāvjus, akadēmiķus, politikas veidotājus, kā arī citus lauku attīstības entuziastus no visas Latvijas un vairākām Eiropas Valstīm.

Kas ir mūsdienīgi lauki? Depopulācija, sabiedrības novecošanās, infrastruktūras un pakalpojumu pieejamība, tehnoloģiskā attīstība, realitātes un virtualitātes sinerģija un konflikti, ekonomiskā paradigmu maiņa ir daļa no izaicinājumiem, kas sekmē jaunu dzīvesstilu iniciatīvu veidošanos laukos.

Latvijas Lauku kopienu parlaments sniedz iespēju gan drosmīgajiem pārmaiņu ieviesējiem identificēt domubiedrus, gan esošajiem aktīvistiem gūt jaunas idejas un iedvesmu, esošajiem pilsētniekiem – iedrošinājumu uzdrīkstēties, bet vietējiem, reģionāliem un nacionāliem politikas veidotājiem - apzināt esošo likumdošanas un atbalsta instrumentu atbilstību lauku realitātei.


Latvijas Lauku kopienu parlamenta organizē Latvijas Lauku forums sadarbībā ar Jelgavas novada pašvaldību, Lauku partnerību "Lielupe" un Zemgales NVO centru. Parlaments notiks Zaļenieku kultūras namā, Zaļajā muižā un citviet Zaļeniekos, savukārt pieredzes braucieni būs Jelgavas un Ozolnieku novados.

Dalība pasākumā ir bez maksas.
A. INFORMĀCIJA PAR DALĪBNIEKU
A1. Vārds, uzvārds *
Your answer
A2. Pārstāvētais novads, pagasts/pilsēta *
Your answer
A3. Pārstāvētā organizācija/ institūcija/ uzņēmums *
Your answer
A4. E-pasts *
Tiks izmantots, sūtot dalības apstiprinājumu, informāciju par naktsmītņu iespējām, pieteikšanos darba grupām, pieredzes braucieniem un praktiskajiem aspektiem.
Your answer
A5. Kontakttālrunis *
Tiks izmantots, lai nepieciešamības gadījumā veiktu precizējumus pirms pasākuma norises.
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service